SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

 


CEM TOKER KEŞAN’DA paylaşan: necdetuybasLiberal Demokrat Parti (LDP) Genel Başkanı Cem Toker,savundukları değerlerin hür dünyada temsil edilen değerler olduğunu söyledi.

Toker,Edirne’nin Keşan ilçesinde yanında Edirne 1. sıra milletvekili adayı Olcay Karaman,Kırklareli 1. sıra adayı Gül Denge,Tekirdağ 1. sıra adayı Volkan Baylan ve parti yöneticileri ile ziyaretlerde bulundu.

Toker, Yenimuhacir beldesinde vatandaşlara seslenerek partisini anlattı.

Partinin fazla tanınmıyor olabileceğini aktaran,Toker,21 sene önce kurulduklarını ve seçimlere girdiklerini ifade ederek şunları söyledi:”Türkiye’de parti kurmak kolay. 100’den dazla parti var.Ama bir partiyi kapatıp gitmek akıl karı değil. Muş’ta yaşadığımız bir tecrübeyi paylaşmak istiyorum.Geçen seneki yerel seçimlerde Muş’un farklı ilçelerinden adamlar geldiler.Biz LDP’den aday olmak istiyoruz dediler.Bizim orada örgütümüz yok. Merak edip sordum.Bana dediler ki,”Abi kim tanır seni kim anlar liberal demokrasiden.”Biz dedi, pusulayı önümüze yaydık.Her parti birbirleriyla kavgalı. LDP ‘ye geldik.sağcı desen değil,solcu desen değil.Savunduğu adalet ve özgürlük. Abmlemi Yunus.Bu hoşumuza gitti. Birde insanlar burada baskıdan bıktı.AKP,PKK,Hüdapar baskısı.Biz çıktık LDP adayıyız dedik. Kimse bize sataşmadı.”Tarihimizde ilk defa o bölgede 14-15 meclis üyesi ile bir belde başkanlığını kazandık.Siyaseti takip edenler, 20 senedir süren kör düğüşü, ya 4 sene daha ayni kavgalarıi ayni harekettleri ayni stresi yaşayacağız. Yada siyasete yeni partiler yeni isimler taşıyacağız.”

Toker:Savunduğumuz değerler hür dünyada temsil edilenler

  CEM TOKER KEŞAN’DA paylaşan: necdetuybasLiberal Demokrat Parti (LDP) Genel Başkanı Cem Toker,savundukları değerlerin hür dünyada temsil edilen değerler olduğunu söyledi. Toker,Edirne’nin Keşan ilçesinde yanında Edirne 1. sıra milletvekili adayı Olcay Karaman,Kırklareli 1. sıra adayı Gül Denge,Tekirdağ 1. sıra adayı Volkan Baylan ve parti yöneticileri ile ziyaretlerde bulundu. Toker, Yenimuhacir beldesinde vatandaşlara seslenerek partisini anlattı. […]

16 Mayıs 2015 'da eklendi ve 180 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA