SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU KEŞAN’A GELİYOR

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU KEŞAN’A GELİYOR
Bu haber 25 Ocak 2017 - 14:57 'de eklendi ve 201 kez görüntülendi.

Keşan, İpsala ve Enez’e değer katarak, vergi sıralamasında dereceye giren ve tescil rekortmeni olan oda ve borsa üyesi iş adamlarına ödüllerini TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu verecek.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Keşan, İpsala ve Enez’e değer katan vergi ve tescil rekortmeni oda ve borsa üyelerine ödüllerini vermek üzere Keşan ve İpsala oda borsalarınca düzenlenecek Vergi ve Tescil Ödül Töreni için Keşan’a geliyor.

Keşan ve İpsala Oda Borsalarının düzenleyeceği müşterek Vergi ve Tescil Ödül Töreni, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu “Hamzadere Bölgesi Vergi Ödül ve Tescil Töreni”ne katılmak için 28 Ocak Cumartesi günü Keşan’a geliyor.

28 Ocak Cumartesi akşamı 18:30 – 20:30 saatleri arasında, Görgülü Düğün, Davet ve Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek törene çok sayıda davetli katılacak.

Törende ayrıca, Tescilli İpsala Pirinci’nden oluşturulan yemek menüsü ile Tescilli İpsala Pirinci’nin tanıtımı sağlanacak.

Konuşmasında Türkiye ve Dünya ekonomisinden de bahsedecek olan M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun uzun bir konuşma yapması bekleniyor.

Oda ve Borsa Yöneticileri, Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası), Keşan TB (Keşan Ticaret Borsası) ve İpsala TB (İpsala Ticaret Borsası)’nin düzenleyeceği müşterek törene tüm oda ve borsa üyelerini davet etti.

Programın ayrıntıları ise şöyle olacak;

Saat 18:15 – 18:30 Kayıt,

Saat 18:30 – 18:50 Açılış Konuşmaları ve Akşam Yemeği, saat 18:50 / 19:30

Saat 18:50 – 19:30 Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Konuşması

19:30 – 20:30 Keşan, İpsala, Enez Vergi ve Tescil Ödül Töreni ve Kapanış

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA