SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

TERCAN:”MİLLETVEKİLİ ÇIKARMAK İSTİYORUZ

TERCAN:”MİLLETVEKİLİ ÇIKARMAK İSTİYORUZ
Bu haber 13 Ekim 2021 - 20:41 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi.

MHP İl Başkanı Zakir Tercan, son günlerde partiye üye olanların artış gösterdiğine dikkati çekerek,gelecek seçimde mutlaka milletvekili çıkaracaklarını bildirdi.

Tercan,MHP’nin çıtasını yükseltmek için çalıştıkların kaydetti.

Tercan’ın açıklaması şöyle:”MHP’nin çıtasını yükseltmek için.. MHP’ye ivme kazandırmak için.. El ele, gönül gönüle, omuz omuza, sırt sırta vererek.. El birliğiyle 2023’da yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Milletvekili çıkarmak için çalışıyoruz.

Yeni üyelerimiz İLE gücümüze güç katıyoruz.. Sayın Nermin Aydın, Sayın Büşra Gizem Gözler, Sayın İhsan Göksoy, Sayın Doğan Çakmak MHP İl Teşkilatımıza gelerek üye olmuşlardır. Üyelikleri hayırlı olsun. Hoşgeldiniz diyor, saygılar sunuyorum…
MHP’nin Edirne’de zirveye en zirveye yükselme hareketinin başlatıldığı, gönüllerin birleştiği, bütün mensuplarının kenetlendiği yerdir MHP…
MHP ve Ülkücü Camia, Edirne İlimizde samimi, kararlı, heyacanlı ve güç birliği ile başarılı olacaktır.
Ülkücü harekete yeni bir soluk katmak, kutlu bir ufuk açmak için MHP’nin inançlı kadroları yeni bir şevk ve heyacanla hazırdır.
Yüce Allah bu kutsal gaye uğruna sarfettiğimiz emekleri ve içimizdeki bu vatan ve millet aşkını ve heyacanı karşılıksız bırakmayacaktır.
Edirne’de üç hilali daha yukarlara çıkarmak için İlçe Başkanlarımız ve yönetimleri bu yolda varını yoğunu ortaya koyarak, zaman ve mekan mefumu gözetmeksizin çalışacaklarından ve başarılı olacaklarından asla şüphem yoktur.
Zaman MHP’nin çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır. MHP ve Ülkücü camia buna hazır ve kararlıdır. MHP’nin gönül kervanı, Edirne halkının güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır.
Kendi özü, kendi sözü, kendi gücü olan MHP’yi Edirne’de başarılı kılmak için bizlerin ve bütün milliyetçilerin gayreti ve teveccühü ile 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde başarılı olacağız İnşallah…
Her birimiz birer dava adamı olmanın şuuruyla kenetlenmeliyiz. Üzerimize düşen her ne ise fazlasıyla yapmalıyız.
Gün birlik günüdür. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır. Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım, bu oyunu bozalım.
İçimizde ve dışımızda, bize yakın veya bize uzak, her kese sevgi ve saygıyla yaklaşarak Edirne’de MHP’nin siyasi dinamiğini harekete geçirmeliyiz.
Şunu hiç bir zaman unutmayalım ki! Bütün davalar samimi insanların omuzları üstünde yükselir.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA