SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Tercan: Uzunköprü’yü yönetme sırası MHP’ye geldi

Tercan: Uzunköprü’yü yönetme sırası MHP’ye geldi
Bu haber 28 Şubat 2021 - 21:25 'de eklendi ve 108 kez görüntülendi.
 MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan,Uzunköprü’yü yönetmek sırasının MHP’ye geldiğini söyledi.
  Tercan,Uzunköprü ilçesinbde ziyaretlerde bulundu.
 Tercan’ın konu ile ilgili açıklaması şöyle:
MHP Uzunköprü İlçe Teşkilatımızın; Uzunköprü ilçemiz ile ilgili yapmış oldukları organizasyon nedeniyle…
İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan Yavuz Erdoğan’nı makamında.. İlçe Köy ve Mahalle Muhtarları Başkanı Sayın Önder Kuruşar’ı, Azalarını, Köy ve Mahalle Muhtarlarını.. İlçemizde bulunan; Uzunköprü Gazetesi’ni, Hür Gazetesi’ni, Barış Gazetesi’ni, Gündem Gazetesi’ni, Adalet Gazetesi’ni, Yeni Adalet Gazetesi’ni, Gürses Gazetesi’ni ve Esnafımızı ziyaret etmiş olup, dertlerini, sıkıntılarını dinledik ve hoşsohbette bulunduk…
MHP, heyetine göstermiş oldukları ilgilerine, alakalarına ve ikramlarına teşekkür ediyorum.
Uzunköprü her yönüyle ve kaynakları ile zengin bir ilçemizdir. MHP’yi Uzunköprü’nün her karış toprağında beğenilen, sevilen ve umut bağlanan bir siyasi partiye dönüştürmek için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın.
Yüce Allah bu kutsal gaye uğruna sarfettiğimiz emekleri ve içimizdeki bu Uzunköprü aşkını ve heyacanı karşılıksız bırakmayacaktır.
Zaman MHP’nin çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır. İl Yönetimi Uzunköprü halkının güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır.
Uzunköprü’de MHP rüzgarı esiyor. Uzunköprü’de siyasetin nabzı MHP’de atıyor. Uzunköprü’yü yönetmek sırası MHP’ye gelmiştir. Yerel seçimlerde toplumun tamamını kucaklayacağız. Böylece hep birlikte Uzunköprü’nün makus talihini değiştireceğiz.
Kendi özü, kendi sözü, kendi gücü olan MHP’yi Uzunköprü’de başarılı kılmak için inşallah bizlerin ve bütün milliyetçilerin gayreti ve teveccühü ile 2023 yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde başarılı olacağız ve milletvekili çıkaracağız.
MHP, her geçen gün Uzunköprü’de dahada güçlenmektedir. Her birimiz birer dava adamı olmanın şuuruyla el ele, kol kola, gönül gönüle, yürek yüreğe kenetlenmeliyiz. Üzerimize düşen her ne ise fazlasıyla yapmalıyız.
Gün, çalışma, mücadele etme zamanı.. Gün, MHP’yi İlçelerinde ve Edirne’de hak ettiği yere getirme zamanı.. Gün, MHP’nin çitasını yükseltme ve ivme kazandırma günüdür.. Gün, MHP’yi İlçelerimizde ve Edirnemizde halkıyla bütünleştirme zamanı…
MHP İlçe Başkanımız Sayın Onur Özer Ser’e, Yönetimine, Sayın Kadan Kollarımıza, Sayın Ülkü Ocağı Başkanımıza ve Ülkücü Genç kardeşlerimize, Sayın Kaymakamımıza, Sayın Muhtarlar derneği Başkanımıza, Azalarına ve diğer Muhtarlarımıza, Sayın Basınımıza, Sayın Başkan Yardımcılarımıza, Sayın İl Yönetimimize çok teşekkür ediyor saygılar sunuyorum…”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA