SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

*TBMM Kefek Komisyon Başkanı – AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal Ankara’da bir dizi görüşmelerde bulundu.*

*TBMM Kefek Komisyon Başkanı – AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal Ankara’da bir dizi görüşmelerde bulundu.*
Bu haber 22 Şubat 2022 - 22:35 'de eklendi ve 245 kez görüntülendi.

TBMM çalışmaları ekseninde fırsat bulduğumuz her anda Edirne ve bölge yatırımları – projeleri için ilgili bakanlıklarımız ve kurumlarımızla istişarelerde bulunuyor, ilimiz için ülkemiz için hizmet etmeye devam ediyoruz.

Görüşmelerimiz kapsamında Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımıza bağlı Milli Emlak Genel Müdürümüz Sayın Tufan Büyükuzun ile bir araya gelerek Edirnemiz odağında bir toplantı gerçekleştirdik, istişarelerde bulunduk. Kendisine misafirperverlikleri ve Edirne’ye destekleri için teşekkür ediyorum.

Aksal ‘dan Bakan Yanık’a Ziyaret 

TBMM çalışmalarımız esnasında , hem kefek olarak hem de Edirne Milletvekili olarak yoğun ortak çalışmalar gerçekleştirdiğimiz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık’ı ziyaret ettik. Bakanlığımız himayelerinde gerçekleştirilen, ilimiz genelinde devam eden ve planlanan projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Aile ve Toplum Hizmetleri, Çocuk Hizmetleri, Şehit ve Gazi Hizmetleri, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri, Kadının Statüsü Genel Müdürlüklerinin iş ve işleyişleri doğrultusunda sosyal hizmete muhtaç engelli, çocuk, genç, kadın, yaşlı birey ve ailelerine koruyucu, önleyici, destekleyici, geliştirici hizmetler ile rehberlik ve danışmanlık hizmetleri, Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine yönelik yasa doğrultusundaki hizmetlerle İlimiz ve ülkemiz genelinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA