SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Taşa katma değer katacak, cari açığı azaltacaklar

Taşa katma değer katacak, cari açığı azaltacaklar
Bu haber 06 Mart 2015 - 20:05 'de eklendi ve 135 kez görüntülendi.

Öğrencilerden gelen talep üzerine başvuru süresi 13 Mart 2015’e uzatıldı

Öğrenci ve profesyonellerin dereceye girmek için mücadele edeceği yarışmada, profesyonel kategorisinin birincisi 20 bin, öğrenci kategorisinin birincisi ise 10 bin lira para ödülü kazanacak. Yarışmada toplam 175 bin Lira para ödülü dağıtılacak.

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) tarafından geleneksel hale getirilen 4. Doğal Taş Tasarım Yarışması’nda başvuru süresi, öğrencilerden gelen talep nedeniyle 13 Mart 2015 tarihine kadar uzatıldı. Öğrenci dalında birinci olan tasarıma 10 bin, profesyonel dalında ilk sırayı alan tasarımcıya ise 20 bin Türk Lirası para ödülünün verileceği yarışma de dereceye giren bazı öğrenciler Ekonomi Bakanlığı tarafından yurt dışında iki yıl eğitime gönderilecek

Toplam 175 Bin Türk Lirası para ödülü verilecek

Yer Döşemesi ve Duvar Kaplaması, Otel Lobisi ve AVM Girişi, Türk Hamamı ve Banyo, Peyzaj ( Kent mobilyaları, bordur, kaldırımlar) ve Mobilya, Kutsal Mekanlar (Cami, Kilise, vs.) olmak üzere 5’er konu başlığından oluşan yarışmada ilk üçe girenlere toplam 175 bin TL para ödülü dağıtılacak.

Son başvuru tarihi 13 Mart 2015 olan 4. Doğal Taş Tasarım Yarışması’nın finali ise 15 Mayıs 2015 günü gerçekleştirilecek. Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.dogaltastasarimyarismasi.com/ adresinden ulaşılabilir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA