SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Tarım kredi kooperatifleri soyuldu

Tarım kredi kooperatifleri soyuldu
Bu haber 13 Şubat 2017 - 15:39 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.

İpsala ve Uzunköprü ilçelerinde tarım  kredi kooperatifleri soyuldu.

İPSALA – İBRİKTEPE KÖYÜNDE KAMU KURUM VE KURULUŞUNDAN HIRSIZLIK

Edirne-İpsala-İbriktepe Köyünde faaliyet gösteren Tarım Kredi Kooperatifi Müdürlüğünün 12 Şubat 2017 Pazar günü saat 13.30 sıralarında kooperatif binasında hırsızlık olayı meydana geldiğini bildirmiştir. Yapılan araştırmada aynı gün saat 05.00 sıralarında şüpheli 2 şahsın müdür odasına ait pencere demirlerini kesip camı kırmak sureti ile içeri girdikleri ve odada bulunan para kasasını oksijen kaynağı kullanmak sureti ile açtıkları ve içerisinde bulunan (31.850) TL. parayı alarak olay mahallinden kaçtıkları tespit edilmiştir. Kamera kayıtlarının kontrol edildiğinde hırsızlık yapan şahısların H.Ü. ve F.B. isimli şahıslar olduğu ve olay mahallinden plakası tespit edilemeyen kırmızı renkli, hatchback araç ile kaçtıkları tespit edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcılığına bilgi verilmiş olup, tahkikata başlanılarak şüphelilerin yakalanması için çalışmalara devam edilmektedir.

15. UZUNKÖPRÜ – KIRCASALİH BELDESİNDE KAMU KURUM VE KURULUŞUNDAN HIRSIZLIK: (F.F.)

Edirne-Uzunköprü-Kırcasalih Beldesinde faaliyet gösteren Tarım Kredi Kooperatifi Müdürünün Uzunköprü İlçe J.K.lığına , 12 Şubat 2017 Pazar günü saat 08.00 sıralarında müracaat ederek kooperatif binasında hırsızlık yapılmaya çalışıldığını bildirmiştir. Yapılan araştırmada şüpheli 3 şahsın olay mahallinde ikamet eden bir kişi tarafından görülmeleri üzerine olay yerine geldikleri 34 UB …… plakalı araç ile kaçtıkları anlaşılmıştır. Kamera kayıtlarının kontrol edildiğinde kapıyı zorla açarak hırsızlık girişiminde bulunan şahısların H.Ü., M.İ. ve F.B. isimli şahıslar olduğu tespit edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcılığına bilgi verilmiş olup, tahkikata başlanılarak şüphelilerin yakalanması için çalışmalara devam edilmektedir.

16. UZUNKÖPRÜ – BALABAN KÖYÜNDE KAMU KURUM VE KURULUŞUNDAN HIRSIZLIK: (F.M.)

Edirne-Uzunköprü-Balaban Köyünde faaliyet gösteren Tarım Kredi Kooperatifinde 12 Şubat 2017 Pazar günü saat 17.30 sıralarında hırsızlık olayı meydana geldiği bildirilmiştir. Yapılan araştırmada aynı gün saat 04.00 sıralarında kimliği tespit edilemeyen şahısların kooperatife ait demir kapıyı kesmek sureti ile bina içerisine girdikleri, para kasasını oksijen kaynağı ile kesmek sureti ile açtıkları ancak kasa boş olduğundan odada bulunan (1) adet televizyon, (1) adet kamera kayıt cihazı ve (1) adet internet modemini çalarak kaçtıkları tespit edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcılığına bilgi verilmiş olup, şüphelilerin kimlik tespiti ve yakalanmaları için çalışmalara başlanılmıştır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA