SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ HER GÜN 4 KAP YEMEK DAĞITIYOR

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ HER GÜN 4 KAP YEMEK DAĞITIYOR
Bu haber 05 Nisan 2015 - 0:00 'de eklendi ve 176 kez görüntülendi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi Dost Eli Aşevi’nde hazırlanan ve ihtiyaç sahibi Süleymanpaşalıların evlerine kadar bırakılan yemekleri vatandaşlara kendi elleri ile teslim etti.
DAĞITIMI EŞKİNAT YAPTI
Süleymanpaşa Belediyesi Dost Eli Aşevi’ne gelen Başkan Eşkinat, aşevinin faaliyetlerini yerinde incelerken ihtiyaç sahibi vatandaşların yemeklerini hazırlanış aşamasından teslimata kadar takip etti.
Yapılan araştırmalar sonucu evinde sıcak yemek yeme imkanı bulunmayan vatandaşları tespit eden Süleymanpaşa Belediyesi ekiplerinin yüzlerce kişi için her gün 4 çeşit yemek hazırlayıp dağıtım yaptığı Aşevi’nde incelemelerde bulunan Eşkinat, etli kuru fasülye, pirinç pilavı, cacık ve tatlı’dan oluşan günlük menünün dağıtımını kendisi yaptı.
Daha önceden belirlenen adreslere dağıtım ekibiyle birlikte giden Eşkinat yemekleri kendisi teslim ederken vatandaşlarla sohbet etti.
EŞKİNAT: “ONLARCA AİLEYE 4 ÇEŞİT YEMEK ULAŞTIRIYORUZ”
Yemeklerin lezzeti ve miktarı hakkında vatandaşların görüşlerini alan Başkan Eşkinat, gerçekleştirilen hizmetten duyulan memnuniyetini dile getiren vatandaşlara yaptığı açıklamada; “Şuanda Süleymanpaşa Belediyesi Dost Eli Aşevi açılalı sadece bir ay oldu. Aşevimiz daha çok yeni olmasına rağmen her gün evinde sıcak yemek yapma imkanı bulunmayan onlarca aileye 4 çeşit yemek dağıtımı yapıyor. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan gıda mühendislerimiz tarafından da kontrolü yapılan yemeklerimiz güleryüzlü personelimiz ile vatandaşlarımızın kapılarına kadar ulaşıyor. Ben de bugün sizleri görerek memnuniyetinizi öğrenmek istedim.” dedi.
“SÜLEYMANPAŞA’DA KİMSENİN AÇ KALMAMASI İÇİN UĞRAŞIYORUZ.”
Açıklamalarına devam eden Eşkinat; “Süleymanpaşa’da kimsenin aç kalmaması için uğraşıyoruz. Bu hayali gerçekleştirmek için ilk olarak aşevimizi hizmete soktuk. Şuan da oldukça başarılı işler çıkarıyoruz. Ancak şuan günde 1 kez dağıtım yapabiliyoruz. Ulaşabildiğimiz kişi sayısını arttırıp, günde 3 öğün yemek dağıtımı yapabildiğimiz zaman hayalim gerçek olacak.” İfadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA