SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi 36. sayısı ile raflardaki yerini aldı

Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi 36. sayısı ile raflardaki yerini aldı
Bu haber 15 Eylül 2017 - 0:52 'de eklendi ve 172 kez görüntülendi.

 

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin aylık olarak hizmetlerinin yer aldığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi 36. sayısı ile raflardaki yerini aldı.

7500 adet basılan gazete Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Süleymanpaşa Belediyesi’nin tüm hizmet binalarında, tüm Mutlukent Çay Bahçeleri’nde, Süleymanpaşa Belediyesi’ne ait gençlik merkezlerinde, emzirme kabinlerinde, kitap duraklarında, Alışveriş Merkezlerinde, Tekirdağ’daki tüm resmi kurumlarda, kıraathanelerde, kafelerde ve tüm okullarda okuyucusu ile buluşuyor.

DOLU DOLU BİR AY DOLU DOLU BİR SAYI

Bir önceki ay Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin hizmetlerinin yer aldığı Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi’nin 36. sayısında 3. Rodosto Kupası Yelken Yarışları, 14. Geleneksel Karadeniz Yayla Şenliği, Mutlukent Kumbağ Halk Plajı, Katil Hasan Heykeli açılışı, 4. Plastik Sanatlar Çalıştayı, Tekirdağ’ın Bulgar İşgalinden kurtuluşu, asfalt ve taş yapım çalışmaları, Gazeteci Yazar Şerif Baysalan’ın yazısı ve daha bir çok haber Süleymanpaşalıların takdirine sunuluyor.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ’NİN HİZMETLERİNİ 36 AYDIR VATANDAŞLARLA BULUŞTURUYOR

Ücretsiz olarak yayınlanan Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi 36 aydır Süleymanpaşa Belediyesi’nin hizmetlerini vatandaşlarla buluştururken 16 sayfalık birinci hamur kuşe kağıda basılan gazetenin haberlerinden fotoğraflarına, tasarımından dağıtımına kadar her şeyi ile Süleymanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanıyor.

İNTERNET ÜZERİNDEN DE YAYINDA

Süleymanpaşa Belediye Haber Gazetesi Tekirdağ’ın dört bir yanına ulaşmasının yanı sıra diğer ilçe ve illerdeki okuyucularına geçmiş sayıları ile birlikte https://www.suleymanpasa.bel.tr/belediye-haber linki aracılığı ile ulaşıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA