SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

SP: Millete destek vermeden gidilen kapatma kararı yerinde değildir!

SP: Millete destek vermeden gidilen kapatma kararı yerinde değildir!
Bu haber 30 Nisan 2021 - 23:31 'de eklendi ve 170 kez görüntülendi.

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Millete destek vermeden gidilen kapatma kararı yerinde değildir:”dedi.

Av Tekin, açıklamasında şunlara yer verdi. Şu anda Türkiye’mizin en önemli konusu tam kapanma meselesidir. Ülke olarak 17 gün süre ile kapanmaya girdik. Kovid-19 salgın süreci sebebiyle ne yazık ki her gün yüzlerce canımız gitmekte, on binlerce insanımız hasta olmaktadır.

İktidarın bugüne kadar aldığı tedbirler yetmediği için tam kapanmayı Ramazan’ın son günlerinde olmazsa olmaz olarak gördüler. Burada iktidarı haksız bulmuyoruz. Olağan üstü tedbirlere ihtiyacımız var.

Ancak iktidar insanlara sokağa çıkmayacaksınız, iş yerinizi açmayacaksınız, çalışmayacaksınız diyorsa insanımızın karşılaşacağı problemleri çözmekle de mükelleftir. İktidar tedbirler alıp ‘gerisi beni ilgilendirmez diyemez. Sizin o kepenk açmasın dediğiniz esnafın; banka borcu var, vergi borcu var…!

Millete destek vermeden gidilen kapatma kararı yerinde değildir!

Saadet Partisi Genel Başkanımızın geçtiğimiz haftalarda yaptığı çağrıyı tekrar etmek istiyorum, bu süreçte kişi başı her bir vatandaşımıza en azından 1000 lira destek verilmeli, kapanma sürecinin sıkıntısı bu şekilde azaltılmaya çalışılmasıdır

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA