SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Sosyal Sorumluluk Zirvesi 3 Nisan’da İlk Kez Online Gerçekleşecek

Sosyal Sorumluluk Zirvesi 3 Nisan’da İlk Kez Online Gerçekleşecek
Bu haber 01 Nisan 2021 - 0:00 'de eklendi ve 71 kez görüntülendi.

Türkiye’nin iyi kalpli şirketleri, inovatif sosyal girişimcileri ve toplumsal hareketlere yön veren sivil toplum kuruluşları, Cif ana sponsorluğunda 3 Nisan’da “Kelebek Etkisi” temasıyla www.sosyalsorumlulukzirvesi.com’da buluşacak.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Sosyal Sorumluluk Zirvesi (SSZ), iyilik ekosisteminin lider isimlerini bir araya getiriyor. Shenibe Sosyal Projeler tarafından organize edilen, Cif ana sponsorluğunda, İstanbul Büyükşehir Belediyesi destekleriyle hayata geçirilen SSZ, iş dünyasından sektörlerinin önemli oyuncularını sosyal sorumluluk konuşmak için bir araya gelecek. İBB Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Prof. Dr. Ayşen Erdinçler’in açılış konuşmasını yapacağı etkinlik 3 Nisan Cumartesi saat 12:00’da herkesin katılımına açık ve ücretsiz olarak etkinliğin resmi internet sitesi www.sosyalsorumlulukzirvesi.com üzerinden gerçekleşecek.

İyilik ekosisteminin en kapsamlı etkinliği

İlki Aralık 2019’da İBB ana sponsorluğunda Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Sosyal Sorumluluk Zirvesi, bu yıl pandemi koşullarına ayak uydurarak online gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da zengin konuşmacı kadrosuna sahip etkinlik, ‘iyi kalpli’ insanları ekranlara kilitleyecek.

Ses getiren “Temizken Güzel” projesiyle İstanbul Boğazı’nda kirlilikle mücadeleye katkı sağlayan ve Boğaz çevresindeki sosyal altyapıyı destekleyen Cif’in ana sponsorluğunda hayata geçirilen etkinliğin açılış oturumunda konuşacak isimlerden bir diğeri ise Unilever Türkiye Ev Bakım Kategorisinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Leyal Eskin Yılmaz.

Unilever Türkiye İran ve Orta Asya’dan Sorumlu Ev Temizlik ve Hijyen Kategorisi Pazarlama Direktörü Mine Mavi, AvivaSA Kurumsal İletişim Müdürü Özgecan Okay, Boyner Grup Kurumsal İletişim Direktörü Cem Tanır, Unilever Türkiye Gıda Kategorisi Pazarlama Direktörü Aslı Erdoğan Canbaz ve Esas Holding Esas Sosyal Programlar Direktörü Özlem Akgün Eşmeler’in konuşmacı olarak yer aldığı etkinlikte 3 farklı panel de gerçekleştirilecek.

Sosyal girişimcilik temalı “Kendi Kozanı Ör” panelinde konuşmacılar: Fazla Gıda Kurucu Ortak & CEO Olcay Silahlı, Usersdot & İyilik Paylaş Kurucu Ortağı Şevin Ballıktaş ve JCI İstanbul Başkanı Gökhan Barışkan. Panelin moderatörlüğünü Adım Adım ve Açık Açık platformlarından tanınan, sivil toplumun önemli isimlerinden Itır Erhart üstleniyor.

Geçtiğimiz yılın en tartışmalı konularından, eğitim temalı “Kendi Kozanı Ör” panelinde konuşmacılar: Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Eğitim Programları Müdürü Devrim Uygan ve Öğretmen Akademisi Vakfı Eğitim Direktörü Arzu Atasoy. Panelin moderatörlüğünü Sosyal Sorumluluk Danışmanı, Posta Gazetesi Köşe Yazarı, ARPR İletişim Kurucusu Arzu Çekirge Paksoy üstleniyor.

Sosyal medya konulu “Sosyal Medyada Kelebek Etkisi: Teşvik mi Gösteriş mi?” panelinde konuşmacılar: Change.org Kampanyalar Sorumlusu Gülçin Şahin ve AHBAP Genel Başkan Yardımcısı Emrah Aydoğdu. Panelin moderatörlüğünü Marjinal Sosyal Sivil Toplum İletişim Sorumlusu Deniz Gönen üstleniyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA