SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

LOGOYU YAP TATİLİ KAP

LOGOYU YAP TATİLİ KAP
Bu haber 13 Mart 2014 - 15:31 'de eklendi ve 48 kez görüntülendi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO) Turizm Komitesi bölgenin turizm potansiyelini oluşturan Saros Körfezi ile ilgili ödüllü “Logo Tasarım Yarışması” düzenledi.

11 Mart tarihinde düzenlenen Keşan TSO Turizm Komitesi Toplantısında konuşan Komite Başkanı ve Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa İşçimen, yarışmanın amacının bölgenin turizm potansiyelini oluşturan ve örnek bir turizm bölgesi olma yolunda gelişimini sürdüren Saros Körfezi’nin, kendine has nitelikleri ile bu özelliklerini yansıtacak ve tanıtım kimliğinde kullanılacak özgün logosunun tasarlanması olarak açıkladı.

Kazanan Yarışmacıyı 8 Günlük Harika Bir Tatil Bekliyor…

Saros Körfezi’nin artık bir logosunun olması gerektiğini dile getiren İşçimen, açıklamasının devamında yarışma şartları ve ödül sepeti ile ilgili şu bilgileri verdi;

“Turizm Komitemiz tarafından belirlenen katılım ve tasarım şartları doğrultusunda öncelikle yarışmacıların hazırlayacakları tasarımların tamamen özgün olması gerekiyor. Oluşturduğumuz yarışma jürisi yapılacak çalışmaları, kavramsal yaklaşım, estetik bütünlük ve konuya bağlılık açısından değerlendirecek. Hazırlanacak tasarımda mutlaka “Saros Körfezi” yazısı kullanılmalı. Saros Körfezi’nin temiz denizi, kumsalları, winsurf gibi etkinlikleri, güneşi ve insanlara cazip gelen çeşitli özelikleri hazırlanacak tasarıma yansıtılmalı. Her katılımcı en fazla 3 adet eserle yarışmaya katılabilecek.”

Mustafa İşçimen Ödüllü Logo Tasarım Yarışması ile ilgili yaptığı açıklamanın devamında, hazırlanacak logonun kavramsal olarak amaca uygun tasarlanmış bir simge veya bunların birleşiminden oluşabileceğini ve yarışmaya katılan tasarımların aranılan kriterlere uygun olmadığı takdirde değerlendirmeye tabii tutulmayacağını belirterek, yarışmaya profesyonel ve amatör herkesin katılabileceğini ifade etti.

İsteyen Firmalar Ödül Sepetine Sponsor Olabilecek…

Turizm Komitesi tarafından oluşturulan ödül sepetinin içeriği ile ilgili de bilgi veren Mustafa İşçimen şöyle devam etti; “Tamamen gönüllülük esası ile Turizm Komitemizin Üyeleri birincilik ve mansiyon ödülü verilecek yarışmacılara birbirinden güzel hediyeler belirledi. Buna göre yarışmada birinci olan tasarım sahibine Erikli İşçimen Hotel’de 2 gece, Dost Hotel’de 2 gece, Erikli Hotel’de 2 gece ve Arda Apart’ta 2 gece oda, kahvaltı ve konaklama olmak üzere toplamda 8 gün 2 kişilik (bay ve bayan) bir konaklama paketi hazırlandı. Birinci olan yarışmacımız bu 8 gecelik konaklama süresi boyunca Erikli Selçuk İskender ve Kebap Salonu ve İpek İskender ve Kebap Salonu’nda 8 gün boyunca öğle ve akşam yemeklerini yiyebilecek. Birincilik ödüllerimiz bunlarla da sınırlı değil ayrıca yarışmada birinci seçilen tasarımın sahibi Erikli Meyzade Bistro’da 2 gecelik cafe menü ve Cafe Keşan’da 50 TL’lik ikram çeki ile tatilini renklendirecek.

Mansiyon Ödülümüz ise Balıkçızade’de 2 kişilik akşam yemeği ve Özkaya Kuyumculuk’tan yarım altın olarak belirlendi. Logo Tasarım Yarışması Ödül Sepetine sponsor olmak isteyen firmalarımız odamız Basın Yayın Birimi Sorumlusu Gökhan Gürer ile irtibata geçebilirler.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA