SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Sarı Liste 2. Gününde Siyasilerle Birlikte….

Sarı Liste 2. Gününde Siyasilerle Birlikte….
Bu haber 14 Şubat 2018 - 23:59 'de eklendi ve 182 kez görüntülendi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO) Sarı Liste Grubu siyasi partileri ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Keşan TSO’ya aday Sarı Liste Grubu AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek yeni dönemde tekrar aday olarak hizmet yarışını sürdüreceklerini belirttiler.

Sarı Liste grubu ilk olarak saat 10.30’da AK Parti teşkilatını ziyaret etti. Sarı Liste Grubunu, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.

Esnaf Odalarının seçimlerinin bir kısmının olduğunu ve seçim sürecinin devam ettiğini söyleyen AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, “Görevlere talip olanlara en iyi şekilde hizmet edecek olana nasip olsun. Sarı Liste ve Mustafa Helvacıoğlu’na başarılar diliyorum. Bu bir hizmet yarışıdır. Rekabetin olması kalitenin gelmesini sağlar. Enez, İpsala ve Keşan olarak birbirimizle ticaret halindeyiz. Önemli olan bu seçim döneminde kalp kırmadan rekabet içinde bir seçim dönemi olsun” dedi.

Keşan AK Parti İlçe Başkanı nezdinde Yönetim Kurulu ve tüm mensuplarına teşekkür eden Mustafa Helvacıoğlu, “Mevcut Yönetim olarak yeni dönem için ‘Sarı Liste’ olarak tekrardan oda yönetimine talibiz. İstikrara, yeniliğe ve güven tazelemek adına enerji dolu 36-40 yaş ortalaması ekibimiz ile tekrardan seçilmek için çalışmalara başladık. Keşan, Enez, İpsala siyasetle ele ele olacağımızı, siyasetsiz hizmet olmayacağını vereceğimiz mesajlarda belirteceğiz. Sarı Liste olarak 14 grupta gönüllü 154 kişi ile yeni döneme hazırız. Kendimizi yeniliyoruz ve güncelliyoruz. Ekibimizde %75-%80 arasında lise ve üniversite mezunu, %25’e yabancı dil bilenimiz var. Türkiye’nin en iyi hizmet eden ilk 10 oda arasındayız. Keşan TSO bir yere geldiyse birlik beraberlikten gelmiştir. Herkesi bu odaya hizmete ve sahip çıkmaya davet ediyoruz.”

Helvacıoğlu konuşmasında son olarak şunları söyledi, “14 Şubat Sevgililer Günü olması sebebiyle Allah herkesi sevdiklerine kavuştursun. Allah bayrağımıza sahip çıkmayı nasip etsin. En büyük sevgimiz vatanımız, bayrağımız, Afrin’de olan Mehmetçiğimizin sevdiklerine kavuşması için edeceğimiz dualarımız olmalı. Huzur olursa ticaret olur, huzur olursa para kazanırız ve bu memleketi daha iyi yerlere taşırız.”

MHP…

Sarı Liste grubu saat 11.15’te Milliyetçi Hareket Partisi’ni ziyaret etti.

Sarı Liste heyetini, Milliyetçi Hareket Partisi Keşan İlçe Başkanı Erkan Gege ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.

Ziyarette seçim çalışmalarına başladıklarını ifade eden Mustafa Helvacıoğlu, “Planımızı programımızı yaptık ve saha çalışmalarımıza başlıyoruz. Sivil Toplum Kuruluşları olarak siyasilerimizi önemsiyoruz. Memleketimiz gelişecekse, demokrasi olacaksa bunun siyasetsiz olmayacağını biliyoruz. Şahsım dışında 3 dönemdir aramızda olan yok. Abilik yaparak tecrübe ve istikrarı taşımak adına tutkallık yapıyorum. Her yeni gün kendimizi yeniliyor ve güncelliyoruz. Keşan ve bölgemizi geliştirmek için yeni dönemde de adayız. Keşan TSO için herkes mücadele edecek. Son 45 günde sahaya inerek çalışmalarımızı yapacağız.”

MHP İlçe Başkanı Erkan Gege’de, “Herkes hizmet için aday oluyor. Keşan TSO üyeleri kimi uygun görürse o seçimin kazananı olacaktır. Keşan için hayırlı ve uğurlu olsun. Sarı Liste ve Mustafa Bey’e başarılar diliyorum.”

CHP…

Sarı Liste grubu saat 11.45’te Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu.

Sarı Liste grubunu CHP İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.

CHP İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli, “Sarı Liste ekibine Keşan TSO seçimlerde başarılar diliyorum. Bu kentte birlikte yaşıyoruz. Meslek odaları kendi üyelerine yönelik hız çalışmaları olsa da bölgemizin ortak sorunlarını birlikte çözmek için hareket etmeliyiz. Bu pastadan birlikte yararlanıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak meslek ve odalarımıza tarafsız yaklaşım sergiliyoruz. Daha çok çalışan ve verimli olan gruplarımıza destek veririz.”

Mustafa Helvacıoğlu, “Ziyaret sebebimiz Keşan TSO’nun 17. Döneminin meclis ve tüm organlarını oluşturmak seçim çalışmalarına başladığımız için buradayız. Siyasetsiz hiçbir Sivil Toplum Kuruluşu olmayacağını biliyoruz. Keşan CHP STK’lara bakış açısını ve dik duruşunuzu biliyoruz. Birleştirici çalışmalarımız oldu. Yeni dönemde yenilenerek güncellenerek 154 kişilik bir ekiple yola çıktık. Rakip olmalı ki iyi olan kazansın. Tarımdan turizme her sektörde yardımcı olmaya çalıştık. Kendimiz olmadık her çalışmamızda bir kurum ile işbirliği halinde olduk. Hedefimiz Keşan ve bölgemize yeniden hizmet edebilmek. Yeni dönemde daha iyi hizmet etmeyi hedefliyoruz. Bugün 14 Şubat ama bugün önceliğimiz toprak ve bayrağımız olmalı. Biz akşama evimize dönebileceğiz ama Afrin’deki askerlerimizin sevdiklerine kavuşması için dualar etmeliyiz.”

İYİ Parti

Sarı Liste saat 12:15’te İYİ Parti Keşan İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu.

Sarı Liste Grubunu İYİ Parti İlçe Başkanı Özge Kuru Tutal ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

Ziyarette Mustafa Helvacıoğlu, “%60/%70 mevcut yönetim ile yeni arkadaşları da aramıza katarak tekrardan seçilmek için saha çalışmalarına başladık. Her üyemize dokunacağız. Yaptıklarımızı yapacaklarımızı anlatacağız. Rekabet olacak. Keşan TSO’nun yeni dönemine Sarı Liste olarak adayız.”

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Özge Kuru Tutal, “Rekabetin olması iyidir. Nelerin doğru nelerin yanlış olduğu ortaya çıkar. Parti olarak Keşan TSO’dan beklentimiz var. Araştırdığımız beklediğimiz projeler var. Keşan’dan giden üniversite mezunlarımızı tekrardan geri getirmemiz gerekiyor. Kaliteli bir şehir ve yaşam istiyorsak kaliteli insanları kaçırmamız lazım. Keşan ciddi potansiyeli olan bir yer. Bölgenin potansiyelini çıkarmamız gerekiyor. Bölgemiz için çalışmalıyız.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA