SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

SARDOS ETKİNLİĞİ

SARDOS ETKİNLİĞİ
Bu haber 08 Aralık 2015 - 15:31 'de eklendi ve 78 kez görüntülendi.

Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu (SARDOS) geçtiğimiz hafta sonu iki günde üç etkinliği  aynı anda yaptı. Bisikletle  kamplı turlara alıştırmak maksatlı ilk grup bisikletleri ile Korudağ bölgesine gitti. Öncü bisikletli grup Dokuzdere bölgesinde kamp kurdu. Akşam üzeri grubun diğer üyelerinin katılımı ile kalabalık bir grup tarafından bu güzel havalar değerlendirilerek sezonun son kampı yapılmış oldu.
Ertesi gün sabah kahvaltısından sonra Korudağ,Dokuzdere, Yerlisu bölgesinde bir doğa yürüyüşü yapıldı. Öğleden sonra kamp faaliyeti sonlandırılarak bisikletli gruplarla birlikte Keşan’a dönüldü.
SARDOS adına bir açıklama yapan Faruk EKER;
Mevsim normallerinin üstünde seyreden bu güzel günleri, iki günde üç faaliyet yaparak değerlendirdik. Önümüzdeki yıl planlanan uzun bisiklet turlarına ve kamp faaliyetlerine alıştırmak maksadı ile yaptığımız kampa küçük büyük bir çok katılımcının gelmesi bizleri mutlu etti.Çünkü ne kadar çok insanı doğa ile bütünleştirip doğa sevgisini kazandırırsak bizim için o kadar verimli olması anlamını taşıyor..
Bu sebeple doğa ile özdeşleşmiş faaliyetlerimize aralıksız devam edeceğiz.. Bizleri üzen en önemli nokta ne zaman bir kamp faaliyeti gerçekleştirsek kamp kuracağımız alanda uzun süre temizlik yapmak zorunda kalmamız..
Lütfen , hiç bir zaman çevreye çöpümüzü bırakmayalım. Doğaya da sadece ayak izimizi bırakıp, yalnızca fotoğraf alalım..

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA