SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

SARDOS DOĞA SEVGİSİ AŞILAMAK İSTİYOR

SARDOS DOĞA SEVGİSİ AŞILAMAK İSTİYOR
Bu haber 23 Eylül 2015 - 16:09 'de eklendi ve 491 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz hafta sonu, Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu (SARDOS)  Keşan, Korudağ,Çamlıca göleti, Çamlıca,Bahçeköy güzergahında bisikletli kahvaltı turu yaptı. Küçük büyük herkesin katıldığı tur akşam saatlerinde Keşan ‘da son buldu.
Topluluk adına bir açıklama yapan Faruk EKER; Bisiklet ile ulaşıp doğada yaptığımız kahvaltı etkinlikleri SARDOS olarak bizlerin her zaman çok keyif aldığımız etkinliklerden birisidir. Birincisi doğada kahvaltı yapmanın güzelliği yanında kahvaltı sayesinde bir çok insanın doğa ile temasını sağlamış oluyoruz. Ayrıca  bir çok yaş grubunu bisiklete bindirip, kahvaltı, piknik ve gezilerin bisikletle de yapılabileceğini gösteriyoruz..
Grup olarak hedefimiz herkesin bisiklete binip,  doğa ile temasını sağlamak ve yaşlı genç tüm toplumu doğa ve doğa sevgisi konusunda bilinçlendirip doğa sevgisini aşılamaktır. Ekim ayından itibaren doğa yürüyüşü faaliyetlerimize de başlayacağız, faaliyetlerimiz toplumun her kesiminden herkese açıktır.Bizleri Facebook/SARDOS(Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu) sayfasından takip edebilirsiniz .
SARDOS olarak halkımızın ve tüm doğa tutkunlarının Kurban bayramını kutlar, doğa ve çevre sorunları olmadan , yaşanabilir bir dünya içinde nice bayramlar dileriz..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA