PAZAR GÜNÜ 5 SAAT ELEKTRİK YOK

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.

TREDAŞ Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, Enerji Nakil Hattı (ENH) bakım onarım çalışması nedeniyle, 23 Mayıs 2013 Perşembe günü 10:00-15:00 saatleri arasında 5 saat süre ile “Edirne ili Budak Doğanca Köyü, DDY Kapıkule Gar Müdürlüğü ve İçme suyu tesisleri, Tahaffuzhane Tesisleri, Londra Camp. Tesisleri ve Kapıkule Gümrük Misafirhanesi’nde

            TEİAŞ Trafo bakım çalışması nedeniyle;  26 Mayıs 2013 Pazar günü 06:00-11:00 saatleri arasında 5 saat süre ile;  “Keşan ilçe merkezi, beldeler ve köylerinin tamamı,  İpsala ilçe merkezi, beldeler ve köylerinin tamamı ile bu istikametteki diğer tesisler,  Enez ilçe merkezinin tamamı, sahil kesimi ve köylerinin tamamında” elektrik kesintisi yapılacaktır.

Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 ÇAĞRI MERKEZİ’NE başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir