SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

ÖĞRENCİLER KAHVALTIDA

ÖĞRENCİLER KAHVALTIDA
Bu haber 25 Nisan 2014 - 13:53 'de eklendi ve 187 kez görüntülendi.

Keşan Rasim Ergene Ortaokulu yönetimi Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde 8. sınıftaki 87 öğrencisine 28-29 Nisan 2014 tarihinde yapılacak olan TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi) sınavı öncesi moral ve motivasyonu arttırmak amacıyla kahvaltı düzenledi.

Kahvaltı programına İlçe Kaymakamımız Sayın Bekir Dınkırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın, Okul Müdürü Bülent Erkul, Okul aile Birliği Başkanı Fatma Yılmaz ve veliler katıldı.

Sayın Kaymakamımız Bekir Dınkırcı yaptığı açıklama, ”Özellikle bu son süreçte rehberlik hizmetlerine ağırlık verilmesi gerekiyor. Velilerimizin çocukları için süreci iyi değerlendirmesi. Rehberlik hizmeti verirken bu sınav dünyanın sonu değil, bundan ötesi de var. Öğretmen, öğrenci ve veli koordinasyonu ile öğrencilerimizin sınava rahat ve endişesiz bir şekilde girebilmesi son derece önem kazanıyor.

28-29 Nisan 2014 tarihlerinde yapılacak olan Ortaöğretime Geçiş Ortak Sınavlarına 7 tanesi belde ve köylerde 11 tanesi ilçe merkezinde olmak üzere toplam 18 okulda 1.000 öğrencimiz sınava girecektir.  Öğrencilerimiz ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır.

Yapılacak olan sınavla

ilgili Başkanlığım altında İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Mahir Sağlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın’la birlikle gerekli toplantılar ve planlamalar yapıldı. Sınava hazırız öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Bu doğal ortamın oluşturulmasında emeği geçen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Okul Yönetimine, Okul Aile Birliğine, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. “ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA