SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

MÜEZZİNOĞLU AVRUPA’YA SERT ÇIKTI

MÜEZZİNOĞLU AVRUPA’YA SERT ÇIKTI
Bu haber 22 Mart 2017 - 15:49 'de eklendi ve 52 kez görüntülendi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu,millete yanlış yapanın millete bedelini ödeyeceğini söyledi.

Müezzinoğlu, Edirne’nin Keşan ilçesinde sivil toplum örgütleri ve iş adamlar ile toplantı yaptı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun başkanın kaç tane başkan yardımcısı olacağını sorduğunu anımsatan  Müezzinoğlu,şöyle cevap verdi.

“Şimdi sayın Kılıçdaroğlu diyor ki, başkanın diyor,başkanın kaç tane başkan yardımcısı olacağı belli değil. Doğru belli değil.  Peki,bugün başbakan’ın belli mi ? Bugün başbakan’ın belli mi. ?. Dünkü başbakan’ın ki bellimiydi. ?Bu ülkede 39 tane bakana kadar çıkarttığınız bakanlar kurulu  7 tane başbakan yardımcısı yaptınız. Ak Parti ne yaptı 24’e indi ya 24’e indi. Millete yanlış yapan millete bedelini öder. Millet ona bedelini ödetir”.

– Natoda görevli FETÖ’cü  4  Türk Subayı’nın Norveç Göçmen İdaresi tarafından iltica isteklerinin kabul edildiği yönünde gazetecilerin sorusuna cevap veren Müezzinoğlu,şöyle dedi:

“Şimdi Avrupa’nın tabi bir hayal kırıklığı var. O hayal kırıklığı 16 Temmuz sabahında başladı.Onlar beklerdi ki 16 Temmuz sabahı Türkiye’de  FETÖ  darbe girişimi başarılı olsun,onlar istedikleri gibi bir Türkiye onların avucunun içinde olsun.Ama bu millet ona müsaade etmedi.Avrupa’nın rahatsızlığı bu büyük milletin kaderine ve demokrasisine sahip çıkmasından kaynaklanıyor.Dikkat ederseniz 16 Temmuz’dan bu hayal kırıklıklarını  yaşıyorlar.Yani onlar beklentisi şuydu.15 Temmuz akşamı darbe olacak.Onların istedikleri gibi oynayabilecekleri bir Türkiye olacak.Ama bu millet ona fırsat vermedi vermeyecek. Onların hayal kırıklıkları devam edecek.Şayet Türkiye’ye böyle bakıyorlarsa.Bu millet onların bu güne kadar tanıyamadığı bir millet statüsünü yine devam ettirecek.Bu millet büyük bir millet asil bir millet ,cesur bir millet ve onlarla yarışabilecek bir millet. Onlar anlamsız hukuk dışı krizler üretebilirler.Onlar bu ülkenin geçmişte olduğu gibi iki de bir müdahale edilebilen bir ülke olmasını isteyebilirler.Ama bu millet bundan sonra ona fırsat, dün vermedi bundan sonra da  vermeyecek.16 Nisan’dan sonra bu ülkenin yarınları istikrar ve güven anlamında hızlı ve güçlü büyüme anlamında çok farkı daha farklı olacak. Dostlar sevinecek düşmanlar rahatsız olacak.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA