SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

MMDB yönetim kurulu adayları listesini açıkladı

MMDB yönetim kurulu adayları listesini açıkladı
Bu haber 12 Eylül 2015 - 15:38 'de eklendi ve 216 kez görüntülendi.

MMDB Başkan adayı Haluk Kaba düzenlenen basın toplantısında yeni yönetim kurulu listesini açıkladı.

Kaba yaptığı açıklamada yeni yönetim kurulu üyelerini tanıtarak üye seçiminde özellikle genç adaylara yer verdiklerini belirtti. Dernek içerisinde birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi için çalışmalar yapacaklarını da ifade eden Kaba, öncelikli amaçlarının kurumu daha ileri götürmek olduğunun altını çizdi.

Başkan göreve getirilen yeni yönetim kurulunu şöyle açıkladı: Yönetim Kurulu: Haluk Kaba, Ali Sınmaz, Reyhan Öztürk, Mustafa Çelik, Üzeyir Eralp Batman, Egemen Lofçalı, Ahmet Oğuz; denetim kurulu: Osman Kenan Baydar, İbrahim Erkan Yıldırıcı, Serdar Girgin.

Kaba yeni yönetim kurulunun amaçları hakkında şöyle konuştu: “Buraya yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarımızı tanıtmak için geldik. 17 Eylül’de gerçekleşecek olağan genel kurulumuzda birleştirici olmaya çalışacağız. Zaten belli bir düzeyde birlik ve beraberliğe sahibiz. Bunu pekiştirip derneğimizi daha ileriye götürmeyi arzuluyoruz. İnşallah eski yönetimlerimiz de bize yardımcı olacağına inanıyoruz. Yeni yönetim kurulunun hayırlı olmasını diliyoruz.”

Yeni başkan ayrıca tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehit ailelerine de baş sağlığı diledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA