SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Milletin sesi ol…

Milletin sesi ol…
Bu haber 28 Mayıs 2022 - 12:06 'de eklendi ve 359 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Örgütü, sosyal medyada düzenleyeceği kampanya ile atağa kalkmaya hazırlanıyor. CHP Saray İlçe Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada ekonomik krizin acısını yaşayan vatandaşın sesini hiç kimsenin duymadığı, bu yüzden sosyal medyada “Milletin sesi ol” isimli bir kampanya düzenleyecekleri dile getirildi.

CHP’nin Saray ilçesi ölçeğinde düzenleyeceği kampanya kapsamında sosyal medyada farkındalık çalışmaları yürütülecek. Özellikle ekonomik krizin vurduğu yurttaşların sıkıntılarına değinmeyi amaçlayan kampanya süresince yine ilçe öznelindeki sorunların da dile getirilmesi bekleniyor.

CHP Saray İlçe Başkanlığı’nın sosyal medya hesaplarından duyurulan kampanyaya dair çağrı metni ve görseli şu şekilde:

“Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül veren değerli üyelerimiz, üye olmayan ama her sandık kurulduğunda oy ve güç veren kıymetli parti dostları, aynı havayı solumaktan onur duyduğumuz sevgili Saraylılar;

Hepimizin bildiği gibi ülkemiz çok zor günlerden geçiyor. İçinde bulunduğumuz ekonomik kriz vatandaşı canından bezdirecek bir hal aldı. Gün geçmiyor ki bir esnaf daha kepenk indirmesin, bir yuva daha yıkılmasın… Bu acıklı manzaranın sorumlusu olanlar hiçbir şey olmuyormuş gibi hiçbir açıklama yapmadan hayatlarına kaldığı yerden devam ediyor. Ancak milletimizin bu umursamaz yönetim şeklini kanıksamaya hiç niyeti yok. Her gün biraz daha baskı altına alınan, her geçen gün sesi daha da kısılmak istenen yurttaşlar dertlerini dinleyecek bir tane bile yetkili bulamıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu kötü gidişat karşısında halkımızı umutsuz ve çaresiz bırakmamaya kararlıyız. Bu karanlık günlerden önümüzdeki ilk seçimde kurtulacağız. Ülkemizin kurucusu olan partimiz, Cumhuriyet’imizin yüzüncü yılını kutladığımız günlerde iktidarı çoktan devralmış olacak. Ancak bu zor günlerde birlik ve beraberlik içinde olmak; milletin sesini, vatandaşın feryadını en ücra köşeye kadar yaymak boynumuzun borcudur.

Bu nedenle, önümüzdeki süreçte Genel Merkezimizin de görevlendirmesi ve çağrısıyla sosyal medyada daha fazla yer alacağız. İnsanlarımızı yandaş medyanın yapay gündemlerine, iktidarın borazanı haline gelen yayın kuruluşlarının insafına terk etmeyeceğiz. Bu kapsamda CHP Saray İlçe Başkanlığı olarak bu gidişattan memnun olmayan herkesi sosyal medyada yürüteceğimiz “Milletin sesi ol” kampanyasına destek vermeye ve tüm Saraylıları milletin sesi olmaya davet ediyoruz.”

Sosyal medyada bizi takip ediyor musunuz?

Bize katılın! Geliyor gelmekte olan…
Facebook: https://www.facebook.com/CHPSarayIlceBaskanligi
Instagram: https://www.instagram.com/chpsaray
Twitter: https://www.twitter.com/chpsaray
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA