SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

MHP’de Elkut da aday

MHP’de Elkut da aday
Bu haber 19 Mart 2015 - 13:51 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.

 

MHP’nin ilimizdeki üçüncü aday adayı Sefer Cem Elkut oldu. Elkut, parti binasında düzenlediği coşkulu basın toplantısıyla aday adaylığını açıkladı

Seçim sürecini hızlı bir şekilde geçiren MHP’de aday adayı sayısı üçe çıktı. Sefer Cem Elkut, parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla aday adaylığını açıkladı. Oldukça coşkulu geçen açıklamaya MHP İl Başkanı Hakan Özkan, Sefer Cem Elkut’un eşi ve İl Başkan Yardımcısı Gülcan Elkut, Merkez İlçe Başkanı Murat Bayraktar, İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek, milletvekili aday adayları Gürsel Şimşek ve Şennur Yıldırım ile çok sayıda partili katıldı. Kendisini bu özel günde yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Elkut, “Bugün ülkemizin içinde bulunduğu siyasi, ekonomik ve sosyal koşulların çok büyük sıkıntı ve endişeye yol açtığı aşikardır. Bütün bu yanlış politikaların sonucu olarak Edirne’miz de çok büyük zarar görmüş ve bu kayıp yıllardan payını almıştır” dedi.
TEŞKİLATIMA GÜVENİYORUM
Elkut, “Edirne’de işsizlik çığ gibi artmış, kendine gelecek aramak için gençlerimiz Edirne dışına sanayi bölgelerine göç etmişlerdir. Bu yüzden Edirne nüfusu artmamaktadır. Bu sebepledir ki Edirne’yi Ankara’da T.B.M.M de temsil edecek milletvekili sayımız da 4’ten 3 ‘e düşmüştür. Şerefli geçmişiyle, seçilecek ehil ve yetişmiş kadrolarıyla, ülke ve dünya gerçeklerine dayalı programıyla, 46 yıldır hiç bozulmayan çizgisi ile Milliyetçi Hareket Partisi, bütün Türkiye’yi kucaklayacak derin ve ağır sorunları çözebilecek tek siyasi partidir. Gurur duyduğum partimden Edirne milletvekili aday adaylığımı büyük bir sorumluluk duygusu içinde açıklıyorum. Çıkmış olduğum bu yolda, her zaman benimle birlikte olacaklarına inandığım teşkilatıma güveniyor” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA