SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

MHP BEYENDİK’TE BEĞENİLECEK

MHP BEYENDİK’TE BEĞENİLECEK
Bu haber 29 Kasım 2013 - 22:49 'de eklendi ve 198 kez görüntülendi.

Herkesin bildiği üzere 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine dört ay gibi kısa bir süre kalmıştır. MHP Beyendik Belde Teşkilatı olarak tek hedefimiz, yurdumuzun her yerinde olduğu gibi Beyendik’te de yerelde iktidara gelmektir. Teşkilat olarak seçimlere tam bir yıl gibi bir zaman varken yerel seçim hazırlıklarına diğer partilerden çok önce başladık. Bu da bizlerin bu konuda ne kadar ciddi ve istekli olduğumuzun en büyük göstergesidir. Seçim hazırlıklarına başlamamızın hemen akabinde ve kısa bir süre içerisinde beldemizde doğup büyümüş ve yetişmiş biri olan Makine Yüksek Mühendisi Murat DİNÇ arkadaşımız partimize aday adaylığı başvurusunda bulunarak yerel iktidar yürüyüşümüzde yerini almıştır. Bu doğrultuda bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde halkımızın bizlere göstermiş olduğu teveccühün hızla arttığını görmekteyiz. Bu teveccüh karşısında bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edecek ve 30 Mart günü halkımızı MHP iktidarıyla tanıştıracağız. Bundan kimsenin zerre kadar şüphesi olmasın.

 

MHP OLARAK ELEŞTİRMEK İÇİN DEĞİL GELİŞTİRMEK İÇİN UĞRAŞTIK.

 

Milliyetçi Hareket Partisi olarak bugüne kadar siyaset yapmanın gereklerini yerine getirmeye çalıştık. Amacımız kimseyi kırmadan ve incitmeden, ortak paydamız olan Beyendik’in çıkarları için siyaset yaptık. Bugüne kadar parti ayrımı gözetmeksizin, hangi parti olursa olsun yerel iktidarın doğruları yaptığı sürece arkasında, yanlışını gördüğümüzde de karşısında dimdik durmasını bildik. Çünkü bizim için asıl olan tek şey Beyendik Halkının hak ettiği şekilde yönetilmesi ve hak ettiği hizmetleri alabilmesidir.

 

TEMİZ YÖNETİM, TEMİZ TOPLUM, TEMİZ SİYASET EN BÜYÜK GAYEMİZ.

 

            Teşkilat olarak belde halkımıza karşı Milliyetçi Hareket Partili olmanın vermiş olduğu sorumluluk bilinciyle hareket etmeye çalışıyoruz. Amacımız temiz yönetim, temiz toplum ve temiz siyasettir. Kimse bizlerden ‘kazanmak için her yol mübahtır’  felsefesiyle hareket etmemizi beklemesin. Bu konuda diğer partilere de çağrımız bu yöndedir. Gelin siyaseti hizmet etmek için yapalım. Bizler inanıyoruz ki Beyendik’ i yönetmeye talip olan tüm parti ve adayların tek amacı Beldemize ve Belde Halkımıza hak ettiği hizmeti en iyi ve en güzel bir şekilde getirebilmektir. Bu amaç uğrunda çalışırken bir takım değerleri hiçe sayarak, Beyendik’in çıkarlarını bir kenara bırakıp kendi çıkarları doğrultusunda hareket etmek, hele hele rakiplerini aşağılamak ve onlara hakaret etmek ne bir partiye ne de bir adaya yakışır. Son günlerde AKP ve CHP adaylarının basın üzerinden birbirlerine hiç de hoş olmayan bir şekilde bir takım hayvan adlarını kullanarak hakarete varan benzetmelerde bulunmaları halkımızın gözünden kaçmamış olsa gerek.

 

BEYENDİK’ TE HER İKTİDAR BİR ESER BIRAKIP GİTMİŞTİR.

 

            Beldemizde 1969 yılından beri hemen hemen tüm partiler iktidara gelmiştir. Doğrusuyla yanlışıyla, sevabıyla günahıyla görev sürelerince beldemize ve halkımıza elinden geldiğince hizmet etmeye çalışmışlardır. En sonunda da arkalarında bir takım eserler bırakarak gitmişlerdir. Allah hepsinden razı olsun. Kimliği ve partisi ne olursa olsun bir belediye başkanının arkasından ‘hiçbir şey yapmadı’ ya da ‘hep yanlış yaptı’ demek hiçbir siyasiye yakışmayacak bir davranıştır. Ancak AKP ve CHP adaylarının son günlerde yapmış olduğu açıklamalara baktığımızda bir konu dikkatimizi çekmektedir. Her iki aday arkadaşımız da sıkıştıklarında Eski Belediye Başkanlarımızdan değerli büyüğümüz Sayın Cemil GÜLVER üzerinden siyaset yapmaya çalışıyorlar. Hayatları boyunca aday olduğu seçimlerin hiçbirinde kendisine bırakın oy vermeyi, kendisi ile ilgili tek bir iyi laf bile etmeyen bu arkadaşlar, her ne hikmetse şimdilerde ‘Cemil Ağabeyci’ oluverdiler. Ne gariptir ki yine bu iki aday arkadaşımızdan biri ve ahalisi geçmişte yana yakına destekledikleri bir diğer Eski Belediye Başkanlarımızdan Sayın Selami AKIN’ a karşı tam bir karalama kampanyası yürütürcesine hareket etmektedir. Yakında diğer aday arkadaşımız ve ahalisi de Selami AKIN dönemini eleştirmeye başlarsa hiç şaşırmayız.

 

BEYENDİK’İN GERÇEK SORUNLARINI DİLE GETİREN TEK PARTİ MHP’ DİR.

 

            Mevcut durumda görünen o ki beldemizde seçim üç parti arasında geçecek. Ancak şu ana kadar ki verilen demeçler ve yapılan çalışmalardan da görüldüğü üzere Beldemizin gerçek sorunlarıyla ilgilenen, bu sorunları halkımızın ve kamu oyunun gündemine taşıyan tek parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Zaten Belediye Başkanımız Sayın Nuran USLU’ da beldemizin en büyük sorunu olan TAŞIMACILIK konusunda konuşan tek partinin MHP olduğunu bizzat kendisi yapmış olduğu açıklamada da dile getirerek onaylamıştır. Hatta ve hatta bu konuda CHP’ li Meclis Üyelerinin de minibüs hattı sahibi olduklarından dolayı kendilerini eleştiremediklerini itiraf ederek, bu konuda tek doğru düşünen parti olduğumuzu beyan etmiştir. Gerçekleri görüp kamuoyuyla paylaştıkları için de kendilerine teşekkür ederiz.

 

Milliyetçi Hareket Partisi

                                                                                   Beyendik Belde Teşkilatı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA