SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

MHP açıklaması….

MHP açıklaması….
Bu haber 05 Ağustos 2016 - 15:16 'de eklendi ve 48 kez görüntülendi.

 

Ülkemizde 15 Temmuzda ki darbe girişimi sonrasında yaşananları Terör örgütü PKK yeniden fırsata çevirmeye çalışmaktadır.

Güneydoğudan canımızı acıtan şehit haberleri yeniden artarak gelmeye devam etmektedir. Hem darbe girişimi sırasında hem de güneydoğuda şehadet şerbeti içmiş tüm şehitlerimize Cenab_ı Haktan rahmet diler ve Kahraman Türk Milletine başsağlığı dilerim.

Buradan sayın Cumhurbaşkanı ve AKP hükümetine sesleniyorum. Fethullah Gülen’in terörist başı olduğu Feto ile uğraşırken PKK terörünü göz ardı etmeyelim son surat mücadeleye devam edelim. Kökünü kazıyıncaya son terörist teslim oluncaya veya etkisiz hale getirinceye kadar mücadelemizi kesmeyelim.

Hükümetin ileri gelenleri ve Cumhurbaşkanı sayın Tayyip Erdoğan Fetullah Gülen le daha önceki ilişkilerinden dolayı Türk Milletinden özür dileyerek büyük bir erdemlik örneği göstermişlerdir. Fakat biz kandırıldık, aldatıldık, sağ gösterdiler, sol vurdular diyerek sık sık özür dilemek yerine bundan sonra daha büyük hatalar yapılmamalıdır.

Özellikle TSK ile ilgili kararları, istişare yapılarak ince eleyip sık dokunarak kararlar alınmalı ve ordunun düşmana korku veren temel yapısının bozulmasına meydan verilmemelidir.

Bir yandan Feto terör örgütü tasfiye edilirken, diğer yandan da PKK terör örgütünün kökü kazınmalıdır.

Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi Bu kudret Türk Milletinin damarlarındaki asil kanda mevcuttur. biz Kurtuluş savasından ve daha öncesinden olduğu gibi dört cephede savaşabilecek Kahraman bir millete sahibiz.

Biz Türk Milletiyiz Çanakkale de, Dumlupınar da, Sakarya da nasıl cihanı dize getirdiysek bu iki terör örgütünü de çok rahat ortadan kaldıracak güce ve imana sahibiz.

Biz MHP olarak tüm kadrolarımızla vatan müdafası söz konusu olduğunda devletimizin, milletimizin, askerimizin ve polisimizin yanındayız.

Son zamanlarda medyada yer alan MHP’nin AKP yaklaşması gibi açıklamaları; dürüstlükten ve mantıktan uzak açıklamalardır.

Aksine AKP bizim milletin ve devletin bütünlüğü ile ilgili kırmızı çizgilerimize gelmiş terörle müzakere yerine mücadeleye başlamıştır. Terörle mücadele konusunda hükümete destek vermemiz gayet normaldir.

Biz Başbuğumuz Merhum Alparslan Türkeş’in dediği gibi sadece bir siyasi parti değil Kutlu Türk – İslam davasının savunucularıyız.

Sözlerime Askerde Bizim , Poliste Bizim, Vatanda bizim ,Ezanda Bizim Bayrakta Bizim diyerek noktalıyorum.

Ne Mutlu Türk’üm Diyene….

SAMİ ARDA

MHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA