SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi şampiyon

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi şampiyon
Bu haber 03 Aralık 2014 - 23:31 'de eklendi ve 212 kez görüntülendi.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Keşan Liseler arası erkek basketbol turnuvasında finalde Yusuf Çapraz Anadolu Lisesini yenerek ilçe şampiyonluğuna ulaştı.

Katıldığı her faaliyette adını duyurmayı başaran Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Anadolu Öğretmen Lisesi olarak geçen yıl ilk mezunlarını vermiş, katıldığı üniversite sınavlarında %81’lik yerleştirme başarısıyla Keşan’da bu alandaki en yüksek oranı yakalamıştı. Sosyal ve kültürel her türlü faaliyette hep ön planda olan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi bu yıl ilk defa katıldığı Liselerarası basketbol turnuvasında bütün maçlarını kazanıp, namağlup olarak ilçe şampiyonluğuna ulaştı.

Okul Müdürü Osman BAŞAK yaptığı açıklamada eğitim-öğretim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde Keşan’ın Lokomotifi olmak için çalıştıklarını ve bunda da başarılı olduklarını söyleyerek bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl şampiyonluğunun belirleneceği basketbol müsabakaları ise 3 Aralık 2014 tarihinden itibaren Edirne’de başlayacak ve ilçemizi bu müsabakalarda Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi temsil edecek.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Erkek Basketbol takımı şu oyunculardan oluşmakta…

Atakan BULUT

Utkan BİLGİN

Uygar DAL

Hüseyin ÖZLÜ

Ahmet Berk ÖZTEKİN

Mustafa ÇAKIR

Hasan Haktan ALTINEL

Yusuf Can GÜLTEKİN

Muhammed Tarık YAĞCILAR

Erhan İYİSÖZLÜ

Alperen EKER

Anıl ARDA

Canberk TALŞIK

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA