SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

MALKARALI KÖY ENSTİTÜSÜ MEZUNLARINA ANLAMLI ZİYARET

MALKARALI KÖY ENSTİTÜSÜ MEZUNLARINA ANLAMLI ZİYARET
Bu haber 14 Nisan 2016 - 16:32 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.

Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi, Köy Enstitülerinin kuruluşunun 76. Yılı ve 17 Nisan Köy Enstitüleri Günü sebebiyle 14 Nisan 2016 Perşembe günü Malkaralı köy enstitüsü mezunları Hasan Durmaz, Necati Özdilek, Hakkı Turan, Kamil Girgin ve Hilmi Kara’yı ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde; Belediye Meclis Üyesi Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük, Kadın Meclisi Üyeleri Hülya Kaya, Nilgün Meral, Mihriban Bozkurt, Ayla Türgen ve Neslihan Kökten yer aldı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un da selamlarını ileten Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük ve Kadın Meclisi Üyeleri Malkaralı köy enstitüsü mezunları Hasan Durmaz, Necati Özdilek, Hakkı Turan, Kamil Girgin ve Hilmi Kara’ya çiçeklerini ve hediyelerini takdim ettiler.

Malkaralı köy enstitüsü mezunları da köy enstitüsünde öğrenim gördükleri yılları, o zamanlardaki hatıralarını Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük ve Kadın Meclisi Üyelerine anlatıp eski günlerini yâd ederek; “Bizim için ayrı bir önem taşıyan Köy Enstitüleri Günümüzü unutmayıp önem vererek bizleri ziyaret ettiğiniz için size, Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisimize ve sizlerin aracılığıyla da Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul’a teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA