SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

MALKARA’DA 23 NİSAN…

MALKARA’DA 23 NİSAN…
Bu haber 23 Nisan 2021 - 18:02 'de eklendi ve 159 kez görüntülendi.

Malkara Belediyesi tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yılı sebebiyle oluşturulan araç konvoyu vatandaşlarımızın evlerinden vermiş olduğu destekle coşku içerisinde kutlandı.

Pandemi koşullarına alınan önlemler kapsamında sivil araçların katılımına izin verilmeyip, yalnız belediye araçlarından oluşturulan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konvoyu saat 12.00’de Hükümet Önünden hareket ederek ilçe merkezimizde bulunan ana arterlerde sirenler, marşlar ve müzikler eşliğinde dolaşarak, evlerinin camlarından ve balkonlarından şanlı Türk Bayrağımızla konvoya destek olan vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza bayram coşkusu yaşatıldı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Milli iradenin sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101. kuruluş yıl dönümünü yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz. Evlerimizde olmamız 23 Nisan coşkusunu yüreklerimizde hissetmemize engel değildir. Ulusal bayramımız olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu bizimle birlikte evlerinin camlarından ve balkonlarından yaşayan tüm hemşehrilerime teşekkür ederim. Önümüzde ki sene pandeminin sona ermesini ve daha coşkulu bir şekilde çocuklarımızla birlikte nice 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamayı ümit ediyorum.” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konvoyunda Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, eşi Seda Yurdakul ve kızı Güneş Zeynep Yurdakul vatandaşlarımızı selamlayıp çocuklarımızın bayramını kutladılar.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA