SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

MALKARA BELEDİYESİ TÜRK HALK MÜZİĞİ TOPLULUĞU KONSER ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

MALKARA BELEDİYESİ TÜRK HALK MÜZİĞİ TOPLULUĞU KONSER ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
Bu haber 02 Ekim 2015 - 14:29 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.

2015 yılında gerçekleştirdikleri iki konserle tüm Malkaralıların büyük bir beğenisini toplayan Malkara Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu, 30 Eylül 2015 Çarşamba akşamı itibariyle yeni sezondaki konser çalışmalarına başladı.

Belediye Akademisi binasının müzik atölyesinde Sanat Yönetmeni Özkan Gümüş şefliğinde çalışmalarına başlayan Malkara Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu, ilk etapta belli bir süre yan flütte Didem Soğancılar, bas gitarda Volkan Soğancılar, bağlamalarda Hasan Çetin ile Mehmet Refik Hatip, klarnette Haldun Başkütük ve cümbüşte Yusuf Eroy’dan oluşan saz ekibi olarak, ikinci etapta ise tüm koro ekibinin de katılımlarıyla çalışmalarına devam edecek.

Kültürümüzü yaşatmak, yaygınlaştırmak ve uygulamalarını konserler vererek halkın beğenisine sunmak amacıyla çalışmalarını gerçekleştiren Malkara Türk Halk Müziği Topluluğunun konser tarihi ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Ayrıca Malkara Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğuna katılımlar da bir yandan devam etmektedir. Malkara Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu içinde yer almak isteyen vatandaşlar başvurularını Camiatik Mahallesi, Şehit İsmet Yiğit Caddesi, No: 2 adresinde yer alan Belediye Akademisi binasına giderek idare yönetimine kayıtlarını yaptırabilirler. Konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar ise 427 51 66 no’lu telefon numarasından detaylı bilgi

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA