SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

MALKARA BELEDİYESİ İŞ GÜVENLİĞİNE ÖNEM VERİYOR

MALKARA BELEDİYESİ İŞ GÜVENLİĞİNE ÖNEM VERİYOR
Bu haber 09 Mayıs 2015 - 18:30 'de eklendi ve 158 kez görüntülendi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Belediye Meclis Üyesi İş Güvenlik Kurul Başkanı Ali İhsan Uslu, 8 Mayıs 2015 Cuma günü saat 11.00’de Malkara Belediyesi’ne ait kademe (atölye) binasına giderek personel ziyareti gerçekleştirdiler.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Belediye Meclis Üyesi İş Güvenlik Kurul Başkanı Ali İhsan Uslu, İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası ile ilgili açıklama yapıp, personel sağlığının, iş güvenliğinin önemli olduğunu belirterek, kişisel koruyucu donanım kullanımında gerekli hassasiyetin gösterilmesi konusunu vurguladılar.

Gerçekleştirilen programda; İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Personeli İş Güvenliği Uzmanı Makine Mühendisi İbrahim Suat Usta ve Elektrik Birimi personeli Elektrik Elektronik Mühendisi Şafak Barış Bostan da yer aldı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul personele yapmış olduğu konuşmasında; ”Hepinizin İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’nı kutluyorum. Gerekli önlemleri sizlerle birlikte koordineli olarak almaya ve İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarına devam edeceğiz. Devam eden bazı sıkıntıları kısa zamanda hep beraber aşacağız” dedi.

Malkara Belediyesi’nde çalışan saha personellerine yapılan işin niteliğine göre 5 adet elektrikçi bareti, 47 adet darbe emicili şapka, 52 çift nitril eldiven, 4 adet paraşüt tipi emniyet kemeri, 2 çift derili kumaş eldiven,81 adet ventili toz maskesi ve 5 adet filtreli gaz maskesi alımları tamamlandı.

Kişisel koruyucu donanım temini iş kollarının çeşitliliğine göre devam edecektir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA