SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu Dünya Koro Müziği Sempozyumu’nda!

Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu Dünya Koro Müziği Sempozyumu’nda!
Bu haber 26 Nisan 2023 - 22:27 'de eklendi ve 163 kez görüntülendi.

Lüleburgaz Belediyesi’nin ulusal ve uluslararası alandaki gururu Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu İstanbul’da düzenlenecek Dünya Koro Müziği Sempozyumu’nda sahne alacak. Çoksesli Çocuk Korosu, Devlet Çoksesli Çocuk Korosu ve Macaristan’ın dünyaca ünlü Cantemus Çocuk Korosu ile aynı oturumda sahneye çıkacak.

Kültür kenti Lüleburgaz’ı ulusal ve uluslararası alanda gururla temsil eden Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu, İstanbul’da 29 Nisan günü Grand Pera Sahnesi’nde düzenlenecek İstanbul 2023 Dünya Koro Müziği Sempozyumu’na davet edildi. Uluslararası Dünya Koro Federasyonu tarafından her yıl dünyanın farklı bir ülkesinde gerçekleştirilen sempozyum, bu yıl Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Koro Kültürü Derneği paydaşlığında İstanbul’da gerçekleştirilecek. Bu muhteşem organizasyona ise Lüleburgaz’ın gözbebeği olan Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu da katılacak.

O korolarla aynı sahnedeler! 

Beyoğlu’ndaki Grand Pera Sahnesi’nde yer alacak Çoksesli Çocuk Korosu, sempozyum kapsamında Devlet Çoksesli Çocuk Korosu ve Macaristan’ın dünyaca ünlü Cantemus Çocuk Korosu ile aynı oturumda sahne alacak.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA