SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KTSO’dan 3 Yeni İndirim Protokolü

KTSO’dan 3 Yeni İndirim Protokolü
Bu haber 30 Temmuz 2020 - 11:06 'de eklendi ve 47 kez görüntülendi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf, Yönetim Kurulu Üyeleri Sevtap Engin, Cüneyt Yüksekdağ, Uğurcan Urgan, Genel Sekter Erdem Başak, Nevzat Kahraman Koleji Yetkilisi Ömer Alper Tunga Yaşar, Oan Akademi Yetkilisi Sertan Yarar ve Arçelik Yetkili Servis’i Sadıkoğlu Satış ve Servis Hizmetleri Firma Sahibi Sadık Gamsız’ın katılımları ile gerçekleştirildi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ilçemizin ekonomisini canlandırmak adına başlattığı indirim protokollerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu çerçevede; Oda üyelerimizin yararlanabileceği Nevzat Kahraman Koleji, Oan Akademi ve Arçelik Yetkili Servis’i Sadıkoğlu Satış ve Servis Hizmetleri Firmalarıyla İndirim Protokolü imzalandı.

Oda üyelerimizin Nevzat Kahraman Koleji’inde %25Oan Akademi’de %5 ve Arçelik Yetkili Servis’i Sadıkoğlu Satış ve Servis Hizmetleri’nde %20 (indirim uygulanmış fiyatlar Yerinde Bakım (iç Ünite) 120TL, Genel Bakım (iç-Dış Ünite) 180TL) yararlanabileceği İndirim Protokolü hayata geçti.

Keşan TSO’da gerçekleşen imza protokolünde konuşan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İsmail Şapçı, Ülkemizin Covid-19 salgınından kaynaklı yaşadığı ekonomik sıkıntılar sebebiyle İlçe ekonomimizi canlandırmak adına başlattığımız indirim protokollerine yenilerini eklemeye devam ediyoruz. İlçemizin ekonomik hayatını canlandırmak amacıyla; odamıza başvuran üyelerimiz ile indirim protokolü imzalıyoruz. Tüm üyelerimiz protokollerde bahsi geçen ürün ve hizmetlerde belirlenen oranlarda indirim kazanıyor. Bu sayede ürün ve hizmetlerden yararlanan üyelerimiz tasarruf edecek ve protokol imzaladığımız üyelerimizin de satışları artacak. Bölgemizin ticaret hayatında hissedilebilir canlılık sağlanacaktır. Bundan sonra da kurumsal anlamda indirim protokolü çalışmalarımızı arttırarak devam edeceğiz. Odamıza kayıtlı üyelerimizden faaliyette bulundukları alandaki ürün ve hizmetleriyle ilgili yapmak istedikleri kampanya ve/veya indirimlere yönelik odamız ile işbirliği yapmak için tüm istekli üyelerimizi davet ediyoruz. Bu protokollerin sayısı yeterli hale geldikten sonra Keşan TSO üye kartı çalışmalarımıza başlayacağız. Bu kartla da hedefimiz üyelerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerde kalıcı indirim sağlamaktır. Bölgemize hayırlı olmasını temenni ederiz.” diyerek sözlerini noktaladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Destek Hizmetleri Müdürü Aytuğ Bayır: 1 Ağustos’tan itibaren zorunlu e-ihale dönemine giriliyor Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü Aytuğ Bayır, yaptığı bilgilendirmede; kamu alımlarında rekabet ve saydamlığı artıran e-ihale yönteminin, 1 Ağustos 2022’den itibaren kademeli olarak zorunlu hale geleceğini kaydetti. Bayır, e-ihale yönteminin kullanılmaya başlanmasıyla, kamu alımlarında rekabet ve saydamlığın daha da artığına işaret ederek, elektronik ihale ile işlemlerin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde yürütüldüğünü, tasarruf oranının da bu sayede arttığını bildirdi. Aytuğ Bayır, e-ihale yöntemiyle bürokrasinin azaltılmasına da katkı sağlandığına vurgu yaparak, e-ihalede ilgililerin kamu alım sürecine katılımının da kolaylaştığını, ihale sürecinin gizlilik ve güvenilirlik ilkeleri temelinde yapılmasının ön plana çıktığını dile getirdi. Bayır, “18 Mayıs 2022 tarih ve 31839 Sayılı Resmi Gazete’de Yayımlanan Elektronik İhale Uygulama Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin EK Madde 2.2. <Açık ihale usulü ile gerçekleştirilen ve yaklaşık maliyeti 4734 Sayılı Kanun’un 8. maddesinde öngörülen eşik değerin yarısına kadar olan ihalelerden 1/8/2022 tarihi veya sonrasında ilan edilenlerin uygulama yönetmeliklerinin elektronik ihale başlıklı maddelerine göre yapılması zorunludur.> hükmü uyarınca 01.08.2022 tarihinden itibaren anılan madde hükmü kapsamındaki ihaleler artık elektronik ortamda e-ihale olarak gerçekleştirilecektir. 2020 yılında pandemi döneminde Covid-19 tedbirleri kapsamında ihalelerimizi e-ihale olarak gerçekleştirdiğimizden, idaremiz halihazırdaki mevzuat değişikliğine daha önceki e-ihale bilgi ve deneyimlerinden ötürü çabuk adapte olacaktır. e-ihalelerde istekliler tekliflerini elektronik ortamda sunuyor, tüm ihale süreci elektronik ortamda gerçekleştiğinden hem idare hem de istekliler açısından önemli ölçüde tasarruf sağlanıyor. Kamu İhale Kurumu verilerine göre e-ihale yöntemiyle sağlanan tasarruf 2 Milyar TL olarak belirtilmektedir. Tüm firmaların bilgi sahibi olması amacıyla hazırlanmış olan Elektronik ihale kullanım kılavuzuna https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/YardimEkran/EBeyan/default.aspx?kType=istekli adresinden erişilebilir.” dedi.
Destek Hizmetleri Müdürü Aytuğ Bayır: 1 Ağustos’tan itibaren zorunlu e-ihale dönemine giriliyor Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü Aytuğ Bayır, yaptığı bilgilendirmede; kamu alımlarında rekabet ve saydamlığı artıran e-ihale yönteminin, 1 Ağustos 2022’den itibaren kademeli olarak zorunlu hale geleceğini kaydetti. Bayır, e-ihale yönteminin kullanılmaya başlanmasıyla, kamu alımlarında rekabet ve saydamlığın daha da artığına işaret ederek, elektronik ihale ile işlemlerin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde yürütüldüğünü, tasarruf oranının da bu sayede arttığını bildirdi. Aytuğ Bayır, e-ihale yöntemiyle bürokrasinin azaltılmasına da katkı sağlandığına vurgu yaparak, e-ihalede ilgililerin kamu alım sürecine katılımının da kolaylaştığını, ihale sürecinin gizlilik ve güvenilirlik ilkeleri temelinde yapılmasının ön plana çıktığını dile getirdi. Bayır, “18 Mayıs 2022 tarih ve 31839 Sayılı Resmi Gazete’de Yayımlanan Elektronik İhale Uygulama Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin EK Madde 2.2. hükmü uyarınca 01.08.2022 tarihinden itibaren anılan madde hükmü kapsamındaki ihaleler artık elektronik ortamda e-ihale olarak gerçekleştirilecektir. 2020 yılında pandemi döneminde Covid-19 tedbirleri kapsamında ihalelerimizi e-ihale olarak gerçekleştirdiğimizden, idaremiz halihazırdaki mevzuat değişikliğine daha önceki e-ihale bilgi ve deneyimlerinden ötürü çabuk adapte olacaktır. e-ihalelerde istekliler tekliflerini elektronik ortamda sunuyor, tüm ihale süreci elektronik ortamda gerçekleştiğinden hem idare hem de istekliler açısından önemli ölçüde tasarruf sağlanıyor. Kamu İhale Kurumu verilerine göre e-ihale yöntemiyle sağlanan tasarruf 2 Milyar TL olarak belirtilmektedir. Tüm firmaların bilgi sahibi olması amacıyla hazırlanmış olan Elektronik ihale kullanım kılavuzuna https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/YardimEkran/EBeyan/default.aspx?kType=istekli adresinden erişilebilir.” dedi.
SON DAKİKA