SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KTSO Üyelerini EMİTT TURİZM Fuarı’na Götürecek

KTSO Üyelerini EMİTT TURİZM Fuarı’na Götürecek
Bu haber 19 Ocak 2018 - 14:48 'de eklendi ve 104 kez görüntülendi.

Bu yıl 25 – 28 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 22. Uluslararası EMİTT Turizm Fuarı’na (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) üyeleri ile birlikte katılacak olan Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası), turizm konusunda son gelişmeleri sektördeki üyeleri ile birlikte takip etme fırsatı yakalayacak.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Keşan TSO 2. Grup Meslek Komitesi Başkanı Selçuk Ataklı, Dünya’nın en büyük beş turizm fuarından biri olma özelliğini taşıyan ve İstanbul’da gerçekleştirilen EMİTT Fuarı’nın, her yıl 46.000’den fazla sektör profesyonelini ve Dünya’nın dört bir yanındaki tatil yeri ile seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarını yakalamak isteyen turistleri ağırladığını belirterek şunları söyledi;

“Dünya’nın ve Türkiye’nin dört bir yanındaki otelleri, acenteleri, işletmecileri, yöreleri, turizm profesyonellerini ve tatil severleri buluşturan EMİTT Turizm Fuarı’na her yıl olduğu gibi bu yılda üyelerimiz ile birlikte katılacağız. Günübirlik olarak gerçekleştireceğimiz fuar programımızda, Saros Körfezi başta olmak üzere Keşan, Enez ve İpsala’dan sektör ile ilgili üyelerimizin katılımını bekliyoruz.”

Konuşmasının devamında, 25 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilecek fuar gezisi programına tüm oda üyelerini davet eden Selçuk Ataklı; “Keşan TSO olarak, bölge turizmine gereken önemi ve misyonu fazlasıyla yerine getiriyoruz. Yöresel, kültürel ve doğa potansiyelinin öne çıktığı bölge tanıtımımızda, her geçen yıl daha da profesyonel olmaya başladık. Bu kapsamda, bu tür organizasyonlar bölgemiz ve sektör ile ilgili üyelerimiz için de büyük fırsatlar doğurabiliyor. Ulusal ve uluslararası pazarda bölgemizin iddiasını ve değerini anlatabilmenin ve gelişmeleri takip edebileceğimiz her türlü fırsatı değerlendiriyoruz. Bölgemizin markalaşmasında önemli adımlardan biri olan ve önceleri stant bazında da katılım gösterdiğimiz EMİTT Fuarı’nı bu yılda üyelerimiz ile birlikte katılarak turizm konusundaki son gelişmeleri takip edeceğiz” şeklinde konuştu.

Keşan TSO Üyelerinin fuarda işletmeleri ile ilgili birebir temaslarda bulunma ve iş bağlantıları yapma fırsatı da yakalayacağını sözlerine ekleyen Ataklı, İstanbul Büyükçekmece TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuara katılmak isteyen oda üyelerinin, Keşan TSO’nun 714 11 37 numaralı telefonlarından kayıt yaptırabileceklerini söyledi.

EMİTT Turizm Fuarı’nda bu yıl olacak ürün grupları ise şöyle; Konaklama Turizmi, Seyahat Hizmetleri, Sağlık & Spa Turizmi, Ulaşım Hizmetleri, Bilişim & Yazılım Hizmetleri, Organizasyon Hizmetleri, Ulusal Tanıtım Büroları, Örgütleri ve Sivil Toplum Kuruluşları, Uluslararası Tanıtma Büroları Ve Sivil Toplum Kuruluşları, Eğlence Turizmi, Otel Ekipmanları, Finans, Sigorta ve Denetim Hizmetleri, Medya ve Diğer Turizm Hizmetleri.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA