SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KTSO şikayet ve öneri hattı

KTSO şikayet ve öneri hattı
Bu haber 26 Aralık 2013 - 12:47 'de eklendi ve 150 kez görüntülendi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) yönetim kurulu üyesi Kadir Mutaf, odanın 0850 480 38 22 numaralı şikâyet ve öneri hattının hizmete açıldığını belirtti.

Mutaf,yaptığı yazılı açıklamada, dünyada ilk defa uygulanan ve özgün bir yazılım sistemi ile desteklenen Temas Kurumsal İletişim Sistemi ile üyelerinin öneri, şikâyet ve dileklerine anında yanıt vererek çözüm üretmeyi amaçladıklarını bildirdi.

Temas Kurumsal Firması ile yapılan protokol ile KTSO’ya tahsis edilen 0850 480 38 22 numaralı temas hattı ile üyelerinin öneri ve şikayetlerinizin 10 saniye gibi kısa bir sürede bilgi hattından kontrol edilebileceğini vurgulayan Mutaf:

“Akreditasyon sürecini başarı ile tamamlayan odamız üyelerine 5 yıldızlı hizmet verme bilinci ile çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda üyelerimizin acil şikâyet ve önerilerine anında cevap verebilmek amacıyla, dünya’da ilk defa özgün bir yazılım ile desteklenen temas kurumsal sistemi’ni odamızda uygulamaya başlattık. Temas kurumsal, odamız hizmet kalite politikasını arttırmayı amaçlayan üye memnuniyeti odaklı bir projedir. Odamızın kullanımına tahsis edilen bu sistem ile 0850 480 38 22 numaralı hattı arayarak dilek, şikâyet ve önerilerini dile getiren üyemizin ses kaydı yaklaşık 10 saniye gibi bir sürede ilgili yetkilimizin cep telefonuna sesli mesaj şeklinde geliyor, bu sayede kesintisiz bir personel ve hizmet denetimi sağlana biliyor. İlgili birimlere ulaşan üye ses kaydı ile mesajı bırakan üyenin sorununa anında çözüm bulabileceğiz. Ayrıca bu sistemi önümüzdeki günlerde Keşan Satır Et Komisyonu’na üye firmalarımıza da uygulamayı düşünüyoruz.””

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA