SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KTSO öğrenci komitesi toplantısı

KTSO öğrenci komitesi toplantısı
Bu haber 03 Aralık 2013 - 17:12 'de eklendi ve 145 kez görüntülendi.

KTSO Üniversite Öğrenci Komitesi, Faaliyet Planlama Toplantısı yapıldı.

KTSO’nun Öğrenci Komitesi’nden Sorumlu Meclis Başkan Yardımcısı Sevtap Engin, Meclis Üyesi Evren Yörük ve Akreditasyon Sorumlusu Seda Havale ile Komite Üyesi Öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı Keşan TSO Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Saat 16:00’da başlayan toplantının açış konuşmasını yapan Meclis Başkan Yardımcısı Sevtap Engin, öğrenci ticaret işbirliği kapsamında, Trakya Üniversitesi ve Keşan TSO tarafından oluşturulan Öğrenci Komitesi’nin 2014 yılı faaliyet çalışmaları ile ilgili planlama toplantısı yapacaklarını dile getirerek şunları kaydetti;

“Geçen yıl oluşturduğumuz ve güzel bir şekilde başlayan Öğrenci Komitemiz, 2014 yılında daha sağlıklı bir zeminde ve çok daha güzel işlerle çalışmalarını arttırarak sürdürecek. Şehirdeki öğrencilerin neler istediğini duyarak ve bu bölgede yaşayanlar olarak, onların hayatını ne kadar kolaylaştırabiliriz noktasında neler yapabiliriz, bunları konuşup sonuçlandıracağız. Şuanda hem üniversite ticaret işbirliğini arttırmak, hem de genç arkadaşlarımızın bundan böyle iş kollarıyla ilgili saha deneyimlerini onlara yaşatmak konusunda bir işbirliğini, sürdürülebilirlik ilkesi içerisinde planlamak istiyoruz. Bu planlama toplantıları önümüzdeki günlerde daha da sıklaşacak ve çıkan fikir ve sonuçları değerlendirip bir an önce uygulamaya koyacağız.”

Engin’in konuşmasının ardından devam eden toplantıda, üniversite ticaret işbirliği çerçevesinde uygulanabilecek fikir ve görüşler sunularak faaliyet planlamasının ilk ayağı tamamlandı.

Keşan TSO Akreditasyon Sorumlusu Seda Havale’de toplantının ardından yaptığı değerlendirmede faaliyet planı ile ilgili sonuç raporunun önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağını b

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA