SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KTİDAR SAHİPLERİ İSRAİL’İ PROTESTO EDECEKLERSE ÖNCE İSRAİL’İN VERDİĞİ ÜSTÜN HİZMET MADALYASINI İADE ETMELİDİR

KTİDAR SAHİPLERİ İSRAİL’İ PROTESTO EDECEKLERSE ÖNCE İSRAİL’İN VERDİĞİ ÜSTÜN HİZMET MADALYASINI İADE ETMELİDİR
Bu haber 17 Mayıs 2021 - 21:51 'de eklendi ve 196 kez görüntülendi.

Edirne ’nin Keşan İlçesinde İsrail’ in Filistin halkına Ve Mescid -i Aksa’ya yönelik yapılan saldırıları protesto edildi. Protesto koronavirüs önlemlerini unutturdu.
Konuya ilişkin açıklama yapan İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, “Keşan ilçemizde 12 Mayıs Çarşamba günü bir gurup insanın sosyal mesafe gözetmeksizin yapmış oldukları protesto içerikli toplantı kabul edilir değildir” dedi.
ÖNCE İSRAİL’ İN VERDİĞİ ÜSTÜN HİZMET MADALYASINI İADE ETSİNLER
“Evet Terörün her türlüsüne sonuna kadar karşıyız.! ” diyen başkan Demir, “Ancak böyle bir ortamda cenazelerimizi dahi kısıtlı sayıda birinci derecede akrabalarımızla kaldırırken, sokağa çıkanlara ceza yazılırken bu toplantının kabul edilir bir tarafı yoktur. Ayrıca bu topluluğun Çin zulmüne aynı hassasiyeti göstermemesi manidardır. Ayrıca iktidar sahipleri İsrail’i protesto edeceklerse Önce İsrail in verdiği üstün hizmet madalyasını iade etmelidir.! Sonra İsrail e ve mallarına yaptıkları protesto ve inandırıcı olsun.! İçinde bulunduğumuz hassas durumu göz önünde bulundurarak zülme Karşi tepkimizi yazılı ve görsel basınla ortaya koymaya çalışıyoruz yetkililerin ve STK ların aynı hassasiyeti göstermesini rica ediyorum. Mescid-i Aksa’ya İsrail’in, Doğu Türkistan’a Çin’in Yaptığı Katliamı nefretle kınıyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA