SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KOŞAN İLÇE BAŞKANLIĞINA KOŞUYOR

KOŞAN İLÇE BAŞKANLIĞINA KOŞUYOR
Bu haber 15 Eylül 2017 - 0:41 'de eklendi ve 247 kez görüntülendi.

CHP  Keşan İlçe Başkanlığına aday olan Güray Koşan,basın mensuplarına açıklama  yaptı.

İlçe başkanlığına neden aday  olduğu konusuna da değinen Koşan,şunları söyledi:    ” CHP KEŞAN İLÇE BAŞKANLIĞI ADAYLIĞIMIZDAKİ AMACIMIZ PARTİ, ÖRGÜT BİRLİĞİ, BÜTÜNLÜĞÜNÜ SAĞLAMAK VE YENİLENMEK HAREKETLİLİK KAZANDIRMAK, HEYECAN GETİRMEK OLACAKTIR.  PARTİMDEKİ TÜM ÜYELERLE BUGÜNE KADAR KİMSEYLE BİR HUSUMETİM, KAVGAM VE EN UFAK BİR PROBLEMİMİZ OLMAMIŞTIR. ÖZELLİKLEDE NE BİR MİLLETVEKİLİ NEDE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE HİÇ BİR SORUNUMUZ OLMAMIŞTIR. ONLARIN GÖREV ALANLARI FARKLI BİZİM YAPACAĞIMIZ GÖREV ALANLARI FAKLIDIR. AMAÇLARIMIZ HEP BİRLİKTE ÇALIŞIP SEÇİLMİŞLER OLARAK CHP NİN BAŞARILI OLMASI VE HALKIMIZIN REFAHI, HUZURUDUR. SEÇİLDİĞİMİZ TAKDİRDE BÜTÜN PARTİMİZİ KAPSAYACAK ŞEKİLDE TÜM ÜYELERİMİZLE AYNI YAKINLIKTA UYUM İÇİNDE ÇALIŞMAK ARZUSU VE NİYETİNDEYİZ.

ÜLKEMİZİN YAŞADIĞI SIKINTILI GÜNLER DE CHP YE ÇOK BÜYÜK İHTİYAÇ VAR. BU BAĞLAMDA BİZİMDE GÖREVE GELDİĞİMİZ TAKDİRDE ÖNCE PARTİDE İÇ BARIŞI DAHA KUVVETLİ HALE GETİRMEK KİMSENİN ADAMI OLMADAN SADECE CHP LİLERİN ADAMI VE NEFERİ OLARAK  DOKUNMADIK OMUZ SIKMADIK EL BIRAKMADAN HALKLA BİRLİKTE  CHP Yİ HEM TEKRAR YERELDE HEMDE GENELDE İKTİDARA TAŞIMAK İSTİYORUZ.

İLÇE BAŞKANLIĞI KAZANDIĞIMIZ TAKDİRDE SÜRECİ TAMAMLAYANA KADAR HİÇBİR ŞEKİLDE BİR MAKAM VE MEVKİYE TALİP OLMAYI DÜŞNÜMÜYORUM. BEN DÜŞÜNMEDİĞİM GİBİ YÖNETİM KURULUNUDA ALACAĞIMIZ BERABER ÇALIŞACAĞIMIZ ARKADAŞLARIMINDA BİR MAKAM VE MEVKİYE TALİP OLMAYI DÜŞÜNMESİNİ DE İSTEMİYORUM. EĞER OLAKİ SÜRECİMİZ TAMAMLANMADAN YÖNETİM KURULUMUZDAN BİR ARKADAŞIMIZ İSTİFA EDİP BİR MAKAMA TALİP OLURSA İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİMİ OLARAK TA O ARKADAŞIMIZIN BİZİM ONA DESTEK OLACAĞIMIZI DÜŞÜNMESİN.

BÜTÜN ÜYELERİM PARTİMDE Kİ HER GÖREVE TALİP OLABİLİR YÖNETİM KURULU OLARAK HİÇ BİR ADAY ADAYI ARKADAŞIMIZA AYRICALIĞIMIZ YADA YAKINLIĞIMIZ OLMAYACAKTIR. ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA Kİ SEÇİMLERDE ÜYELERİMDEN KİM HANGİ ORGANLARA DA  ADAY ADAYI OLURSA HEPSİNE AYNI YAKINLIK VE UZAKLIKTA OLACAĞIMIZI AÇIK YÜREKLİLİKLE BEN VE YÖNETİM KURULUMUZU OLUŞTURACAĞIMIZ ARKADAŞLARIM EKİBİM ADINA SÖZ VERİYORUM. ADAY ADAYI OLACAK TÜM ÜYELERİMİN ÇALIŞMALARININ İÇİNDE SORUMLULUK ALARAK CHP Yİ HER ZAMAN İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜNDE CANLI TUTACAĞIZ.

ÖZELLİKLE KADINLARIMIZ VE GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE BİR PROGRAM DAHİLİNDE TÜM KEŞAN VE KÖYLERİNDE KAPSAMLI ÇALIŞMALAR YAPARAK KEŞANIMIZA SOSYAL KÜLTÜREL ANLAMDA BİR İVME KAZANDIRMAK VE GENÇLERİMİZİ, KADINLARIMIZI DAHA AKTİF HALE GETİRMEK İSTİYORUZ. GELECEK KADINLARIMIZ VE GENÇLERİMİZDEDİR.

YÖNETİM KURULUMUZA ALACAĞIMIZ ARKADAŞLARIMIZI HER MAHALLEDEN, MESLEK GRUPLARINDAN OLUŞTURMAK İSTİYORUZ. AYRICA KÖY VE BELDE KÖKENLİ İKİ ARKADAŞIMIZIDA YÖNETİM KURULUMUZA DÜŞÜNÜYORUZ. AMACIMIZDA KEŞAN OLARAK GENEL DE TARIMA DAYALI BİR EKONOMİYE SAHİBİZ. İL GENEL MECLİS ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE KÖYLERİN SORUNLARINI İLK ELDEN DAHA İYİ GÖZLEMLEMEK VE TAKİP ETMEK PARTİMİZİN TARIM VE HAYVANCILIK PROGRAMLARINI DAHA İYİ ANLATMAK OLACAKTIR.

SON OLARAKTA KEŞAN İLÇE ÖRGÜTÜMÜZE TOPLANTILARIMIZI YAPACAK GENİŞ BİR SALONU OLAN KENDİMİZE AİT BİR YER İHTİYACI HASIL OLMUŞTUR. CHP Sİ OLARAK EDİRNE İL ÖRGÜTÜMÜZ BÖYLE BİR BİNAYA SAHİP OLMUŞTUR. EDİRNE MİZİN EN BÜYÜK İLÇESİ OLARAK SIRA KEŞAN İLÇE ÖRGÜTÜMÜZDEDİR. BU KONUDA BİZ EDİRNEMİZDEKİ DUYARLI 12 BİN ÜYEMİZLE, SEÇİLMİŞ TÜM MİLLETVEKİLLERİ, İLGENEL MECLİS ÜYELERİ, BELEDİYE BAŞKANLARI, MECLİS ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE OLUR, GENEL MERKEZİMİZ VE BAŞKANIMZINDA ÖNEMLİ KATKILARI İLE BU İŞİN ÜSTESİNDEN EVELALLAH GELİRİZ

HAK, HUKUK, ADALET DUYGUSU İÇİNDE DEMOKRASİYİ ÖZGÜRCE SOLUDUĞUMUZ DAHA İYİ BİR KEŞAN VE TÜRKİYE DE YAŞAMAK DİLEĞİYLE DEĞERLİ BASIN MENSUBU ARKADAŞLARIM EMEKÇİLERİM GELDİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”

Görüşlerini aldığımız bazı eski CHP liler de Koşan’ın bu yarıştan önde çıkacağını ifade ettiler.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA