SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu,

Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu,
Bu haber 26 Eylül 2023 - 11:51 'de eklendi ve 57 kez görüntülendi.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yaz döneminin geride kalması ve eğitim-öğretim yılının da başlamasıyla birlikte, yeni dönem için planlanan çalışmaları yerinde inceliyor.

KEŞAN Haber‘e çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Mehmet Siyam Kesimoğlu,  sonbahar mevsimiyle birlikte şehrin yeni bir tempoya girdiğini açıkladı.

“Belediyemiz, kısa, orta ve uzun vadeli planlamalarını sürekli güncelliyor” diyen Kesimoğlu, “Bizler de tüm çalışmaları yerinde inceleyerek, sokaklarda, caddelerde, mahallelerde, vatandaşlarımızın da fikirlerini anlık olarak dinleyerek iş akışımızı gerçekleştiriyoruz. Her zaman olduğu gibi yine ekibimizle birlikte sahadayız, görevimizin başındayız. Kırklareli halkının aldığı hizmetlerin kalitesini artırmak ve her geçen gün bunlara yenilerini eklemek üzere çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu koronaya yakalandı

[Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu]

Kırklarelili vatandaşların bize memnuniyetlerini ve şikayetlerini rahatlıkla iletebildiğini belirten Başkan Mehmet Siyam Kesimoğlu, “Hizmet masamız, çağrı merkezimiz halkımızın emrinde. Özellikle de sosyal medyadan gelen bildirimleri anlık olarak takip ediyoruz. Gelen her talep ve öneri, ilgili birimimize aktarılıyor ve sorunlar kısa sürede çözüme kavuşturuluyor.”diye konuştu.

Sahada vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Kesimoğlu, Kırklarelililerin, Kesimoğlu’na hem yaşadıkları bölgeyle ilgili taleplerini, hem de şehir geneline yönelik isteklerini ileterek, söylenen her konu titizlikle not alınıyor ve birimlere bağlı ekiplerin iş planlamasına dahil ediliyor.

Sahada, Namazgah Caddesi’ndeki çalışmalara da eşlik ederek ekiplerden bilgi alan Kesimoğlu, Akıllı Kavşak yapılan bölgede de incelemelerde bulunduğunu hatırlatarak, kavşakta yapılan peyzaj düzenlemelerinin, trafik akışının maksimum düzeyde rahatlayacağı şekilde güncellendiğini ifade etti.

Kesimoğlu, Kırklareli halkının akıllı kavşak sistemine kısa sürede alıştığını ifade ederek; “Alışkanlıkları değiştirmek her zaman sancılı ve zordur. Akıllı Kavşak projemiz, aslında günümüz dünyasında ve şehirleşmesinde çok gerekli ve çağın gerektirdiği bir uygulama. İlk etapta oldukça eleştirilen bu uygulamamızla ilgili vatandaşlarımızın fikirlerinin değiştiğini ve aslında ne kadar doğru bir uygulama olduğunu bizzat kendilerinden duymaya başladık. Her zaman Kırklareli için en iyisini, en güzelini istemekte ve bunu hayata geçirmek için çabalamaktayız” dedi.

Müdürlüklerin kendi görev alanlarında teyakkuz halinde çalıştığını söyleyen Kesimoğlu, tüm istek ve ihtiyaçların nitelikli şekilde tek tek hayata geçirildiğini kaydetti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA