SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Kim bu Murat Polat ?

Kim bu Murat Polat ?
Bu haber 25 Temmuz 2019 - 20:00 'de eklendi ve 905 kez görüntülendi.

Türkiye’de Medya ve Gayrimenkul sektörlerinde yatırım yapmayı düşünen uluslararası çeşitli yatırım fon yetkililerinin bir süredir genç iş adamı ile birlikte görüldüğü göze çarpıyor.
Satılması gündemde olan değerli Gayrimenkul Projeleri ve Medya Kuruluşlarının sahiplerinin son zamanlarda Murat POLAT ile bir arada görünmelerinin nedeni anlaşılmaya başlandı.
Genç iş adamı en son TMSF binasından çıkarken objektifimize takıldı. Bu durum, TMSF bünyesinde bulunan bazı Medya kuruluşları ve Otel Projeleri ile ilgilendiği iddialarını güçlendirdi.
Serveti milyar dolarlar ile ölçülen Rus iş adamı V.G.’nin geçtiğimiz günlerde Fransa’da bir araya geldiği Murat POLAT’ın, iş adamını Türkiye’de yatırım yapmaya ikna ettiği önemli iş insanları arasında konuşuluyor.
Türkiye’nin önde gelen bir Danışmanlık Şirketinde üst düzey yönetici olduğu öğrenilen Murat POLAT’ın, özellikle büyük ölçekli bazı Rus kökenli yatırım şirketlerine de Danışmanlık yaptığı anlaşılıyor.
Bu gelişmelerden sonra bilgi almak için kendisine ulaşmaya çalıştığımız gizemli iş adamının basından köşe bucak kaçtığı ve basın mensupları ile hiçbir şekilde görüşmediği öğrenildi.
Yakın çevresinden öğrendiğimiz kadarı ile genç iş adamının medya ve magazin dünyasından özellikle uzak durduğu belirtildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA