SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜLER

KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜLER
Bu haber 29 Kasım 2013 - 22:20 'de eklendi ve 238 kez görüntülendi.

İlçemizden Belediye başkanlığı aday adayı başvurusunda bulunan arkadaşlarımızdan dördüyle birlikte yaptığımız Ankara ziyaretinde Salı günü TBMM de partimizin Grup toplantısına katıldık ardından da TBMM deki odasında saat 15.00 da Genel Başkanımız Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU ile görüştük. Çarşamba günü de genel merkezimizde genel başkan yardımcılarımız Faik ÖZTRAK , Adnan KESKİN ve genel sekreterimiz Billun TAMAYLIGİL le görüştük.

Mart 2014 seçimleri için genel merkezimiz Türkiye genelinde 1394 belediye başkanı adayı belirleme konusunda yoğun ve titiz bir çalışma içerisinde. Bu seçimin önemi malum bu nedenle genel merkez yetkililerinin bu konudaki görevleri zor ve önemli. Ankara da ki ziyaretimiz de bir kez daha genel merkezimizin hassasiyetini, ciddiyetini görme fırsatı yakaladım. İlçemizde de belediye başkan adayının belirlenmesinde doğru tercihi yapacaklarından en ufak bir şüphem yok. Sanırım bazı kanaatler oluşmuş ancak ben Aralık ayı içerisinde ismin yetkili organlarda görüşülerek belirleneceğini düşünüyorum.

Bizler bu göreve talip olurken makam sahibi insanlar olmak için değil, görev sahibi insanlar olmak için yola çıktık. Birlikte Ankara’ya gittiğimiz arkadaşlarımızla aday adaylığı sürecin de de bazen görüşme sohbet etme fırsatı bulduk. Bu arkadaşlarımızla ayrı ayrı da olsa güzel bir parti içi çalışma yaptık. İlçemizde gitmediğimiz köşe kalmadı.  Hedef partinin başarısını yakalamak olunca bir arada Ankara’ya gidip grup toplantısına katılıp genel başkanımıza çalışmalarımız hakkında bilgi vermek istedik. Bizlerin birbirimiz itmeye, incitmeye harcayacak vaktimiz, hakkımız yok.  Kendimiz için değil ülkemiz için çocuklarımız için birlik olmaya mecburuz. Bu ziyaretlerin yararlı olduğunu ve yeni bir dönemin başlangıcı olduğuna yürekten inanıyorum. Zaten ilçemiz bunun sinyalini Nisan 2012 ilçe başkanlığı seçimlerinde vermişti.  Dört ayı aşan  süredir yoğun bir şekilde çalışan bizlerin bir arada Ankara’ ya gitmesini genel başkanımız başta olmak üzere görüştüğümüz herkes  demokrasinin güzelliği olarak yorumladı.

30 Mart 2014 Pazar günü yerel seçimler yapılacak . Halkımız yerel idarecilerini belirlemek için sandık başına gidecek. Bu seçimin ne denli önemli olduğu ortada . Bu yerel seçimlerle AKP den kurtulma ve halkın iktidarına ulaşma fırsatımız var. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek ve ilçemizde partimizin oy oranını arttırmak hepimizin görevi. Bu nedenle aday kim olursa olsun her birimizin tek sorumluluğu bu.

Av. UFUK KANIŞKAN

Cumhuriyet Halk Partisi

Keşan Belediye Başkan aday Adayı

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA