SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KEYİAD’DA YENİ DÖNEM , YENİ YÖNETİM ANLAYIŞI..

KEYİAD’DA YENİ DÖNEM , YENİ YÖNETİM ANLAYIŞI..
Bu haber 16 Aralık 2015 - 16:16 'de eklendi ve 212 kez görüntülendi.

 

İstanbul Keşanlı Yönetici ve İş Adamları Derneği olağan genel kurulunu geçtiğimiz salı akşamı Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş yerleşkesi içinde yer alan Akademi Restaurant’ta gerçekleştirdi.

Yeni yönetimde Keyiad başkanlığa özel sektörde(Saat&Saat Mağazacılık firması) üst düzey yöneticilik yapan Ahmet Eler yeniden seçildi.

 

Yeni yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor.

Tolga Mercan(Mercan Grup), Semih Şeftali(Esse Mağazacılık), İbrahim Üğdül(akampus.com İnternet), Cemali Özmen(Özerman Gıda), Okşan Algur(HRWM İnsan Kaynakları), Sevtap Engin(Keşan Uğur Eğitim Kurumları), Tarık Akan(Planet Pet Veteriner Kliniği),Alpaslan Özkan(Avukat),Serkan Çağrı(Notist Müzik Hizmetleri).

 

Derneğin yeni dönem danışma kurulu üyeliklerine ise Merkez Bankası Eski Başkanı Gazi Erçel ile Işık Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Ferman getirildi.

 

 

Programın sunumunu Keyiad yönetim kurulu üyesi Sevtap Engin’in yaptığı toplantıda, başkanlığa seçilen Ahmet Eler katılımcılara teşekkür etti.

Derneğin kurumsal bir firmanın oluşumunda yazılan ve uygulanan vizyon , misyon ve değerlerinin yeniden ele alınacağı ‘’vizyon toplantısı’’ ile yeni dönemde çalışmalarına başlayacaklarını belirten Eler, özellikle üniversite öğrencileriyle birlikte kariyer günleri kapsamında iş  dünyası ile üniversitelileri biraraya getireceklerini iletti.

 

Sivil Toplum dünyasına ve fayda sağlamaya  yönelik önemli toplantıları hem İstanbul hemde bölgemizde icra etmeye devam edecekleri söyledi.

Oğuz Berkay Fidan’ın organize ettiği ve ve örgütlenmenin başını çektiği yaklaşık  50 kişilik  Keşanlı üniversite öğrencileri grubunun toplatıya iştirak etmesinden ve Keyiad’a  katılımlarından memnuniyetini ifade etti.

 

 

Daha sonra Keyiad danışma kurulu üyesi Prof. Dr. Murat Ferman genel ülke görünümü ile ilgili değerlendirmelerde bulundu ve Nobel Barış Ödülü alan Aziz Sancar’ın Anıtkabir’i ziyaretinin önemini vurguladı.

Keyiad’ın diğer danışma kurulu üyesi Keşanlı  Merkez Bankası Eski Başkanı Gazi Erçel’de ‘’2016 yılında Ekonomi Görünümü’’ başlıklı uzun bir sunum icra etti.

 

En son ise;  Keşanlı İşadamı ve Keyiad’ın yeni yönetim kurulu üyesi Tolga Mercan’da Mercan Grup’un Keşan’dan doğup Türkiye’nin 3 coğrafi bölgesine uzanan Başarı Hikayesi’ni ve şirketin gelişimini anlatan samimi bir sunum yaptı.Tolga Mercan, yeni dönemde Keyiad gibi sivil toplum kuruluşlarının toplumsal fayda adına yaptığı çalışmaların daha da önem kazanacağının  altını çizdi.Mercan şirketlerinin başarısının ardında İnsan Kaynağına verilen önem ile şirketin kuruluşundan bugüne taşıdığı değerleri hiç kaybetmemesine vurgu yaptı.Tolga Mercan , bana şirketimizin en önemli değeri nedir diye sorarsanız ‘’ Esnaf Bakış Açısı ve İnsan İlişkilerini’’ herzaman öne çıkarmamız diye belirtti.

 

Toplantı, geceye katılan öğrenci ve üyelerin söz alarak gündem dışı yaptıkları konuşmalar ile devam eti.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA