KEYİAD, FESHANE EDİRNE GÜNLERİNE HAZIRLANIYOR

Güncel Haberler

 

İstanbul’da faaliyet gösteren Keşanlı Yönetici ve İş Adamları Derneği,12-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul Eyüp Feshane’de Konya ile birlikte stand açacak Edirne, Keşan ve İpsala için katılım noktasında yoğunluğun  artması adına Trakyalı ve Rumeli kökenli hemşehrilerimiz ve dernekler ile temaslarını ciddi şekilde sürdürüyor.

 

Bu büyük organizasyon için Edirne Valiliğimizin yoğun çalışmalarına ilaveten, sivil toplum noktasında; Edirne merkezde EDSİAD(Edirne Sanayici ve İşadamları Derneği), İstanbul’da ise KEYİAD ve KONSİAD(Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği) ile birlikte ortak çalışmalar yapılıyor.Bu buluşmaya Siyaset ve İş Dünyasının da yoğun katılım göstereceği hakkında bilgi verildi.

 

Organizasyon temasları içeriğinde geçen hafta  Keyiad Başkanı Ahmet Eler ve Ekonomi Danışmanı Prof.Dr. Murat Ferman Ankara’ya da gittiler. Trakya’ya ve  Trakyalılara verdiği destekler ile bilinen, etkin ve güçlü sivil toplum için kolektif hareketi her zaman ön planda tutan CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’da bu kapsamda İstanbul Edirne Günlerine katılımı için davette bulundular.Bu ziyaret kapsamında son ekonomik gelişmeler ile alakalı da karşılıklı değerlendirmeler yapıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir