SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KEYİAD, FESHANE EDİRNE GÜNLERİNE HAZIRLANIYOR

KEYİAD, FESHANE EDİRNE GÜNLERİNE HAZIRLANIYOR
Bu haber 10 Eylül 2013 - 12:49 'de eklendi ve 151 kez görüntülendi.

 

İstanbul’da faaliyet gösteren Keşanlı Yönetici ve İş Adamları Derneği,12-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul Eyüp Feshane’de Konya ile birlikte stand açacak Edirne, Keşan ve İpsala için katılım noktasında yoğunluğun  artması adına Trakyalı ve Rumeli kökenli hemşehrilerimiz ve dernekler ile temaslarını ciddi şekilde sürdürüyor.

 

Bu büyük organizasyon için Edirne Valiliğimizin yoğun çalışmalarına ilaveten, sivil toplum noktasında; Edirne merkezde EDSİAD(Edirne Sanayici ve İşadamları Derneği), İstanbul’da ise KEYİAD ve KONSİAD(Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği) ile birlikte ortak çalışmalar yapılıyor.Bu buluşmaya Siyaset ve İş Dünyasının da yoğun katılım göstereceği hakkında bilgi verildi.

 

Organizasyon temasları içeriğinde geçen hafta  Keyiad Başkanı Ahmet Eler ve Ekonomi Danışmanı Prof.Dr. Murat Ferman Ankara’ya da gittiler. Trakya’ya ve  Trakyalılara verdiği destekler ile bilinen, etkin ve güçlü sivil toplum için kolektif hareketi her zaman ön planda tutan CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’da bu kapsamda İstanbul Edirne Günlerine katılımı için davette bulundular.Bu ziyaret kapsamında son ekonomik gelişmeler ile alakalı da karşılıklı değerlendirmeler yapıldı.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA