Keşanspor Yönetimi’nden Keşan Belediyesi’ne ziyaret…

Keşanspor Kulübü’nün kısa bir süre önce görev dağılımını gerçekleştiren yönetim kurulu üyeleri, 14 Haziran 2013 Cuma günü Keşan Belediyesi’ni ziyaret etti.

DSC_1323 DSC_1327

Saat 14.30 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen; Keşanspor Kulübü Başkanı Mustafa Çelik, Başkan Yardımcısı Kamil Filiz ve Genel Kaptan Ayhan Özkaynak, makam odasında, aynı zamanda Keşanspor Kulübü Başkan Yardımcısı da olan Keşan Belediye Başkan Vekili Erdoğan tarafından karşılandı.

 

Çelik, hem Keşan Belediye Başkan Vekilliği görevini yürüten hem de Keşanspor Kulübü’nde Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Erdoğan Gümülcineli’yi tebrik ve ziyaret için Keşan Belediyesi’ne geldiklerini belirtti.

 

Ziyaret nedeniyle Başkan Çelik ve diğer konuklara teşekkür eden Erdoğan Gümülcineli, “Keşanspor’un yönetiminde ziyaretçilerimizle birlikte bulunmaktan ötürü büyük keyif alıyoruz. Hem vekilliğimi tebrik hem de Keşanspor’daki yeni görev dağılımı nedeniyle ziyaretimize gelen konuklarımıza çok teşekkür ediyorum. Keşanspor’a BAL’da başarılar diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir