SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşanlılar, Erdin Bircan’ı bağrına bastı

Keşanlılar, Erdin Bircan’ı bağrına bastı
Bu haber 09 Mart 2015 - 16:53 'de eklendi ve 165 kez görüntülendi.

Keşanlılar, Erdin Bircan’ı bağrına bastı

 

CHP Edirne Milletvekili aday adayı Erdin Bircan Keşan ilçesinde coşkulu bir katılımla aday adaylığı açıklaması yaptı. Keşan’da büyük bir sevgiyle karşılanan Erdin Bircan, Cumhuriyet Halk Partisi ailesinin bir bireyi olmaktan onur duyduğunu dile getirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Edirne Milletvekili aday adayı Erdin Bircan, değim yerindeyse Keşan’a çıkartma yaptı. Erdin Bircan’a destek olmak için Keşan ve Uzunköprü’den gelen yüzlerce araç tarafından Keşan girişinde karşılanan Erdin Bircan, buradan toplantının yapılacağı alana kadar konvoy eşliğinde gitti. Girişte yüzlerce partilinin sevgi selinin eşliğinde salona giren Erdin Bircan, partililerinin kendisine gösterdiği sevgiden onur duyduğunu dile getirdi.

RECEP GÜRKAN KEŞAN’DA ERDİN BİRCAN’A DESTEK OLDU

Uzunköprü ve Keşan ilçesi Cumhuriyet Halk Partisi üyelerinin yanı sıra toplantıya Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ilçe başkanları ve meclis üyeleri katıldı. İlk açıklamasını Keşan İlçe Başkanluığı binasında yapan Erdin Bircan, ardından Keşanspor Düğün salonuna geçerek burada geniş katılımlı bir toplantı yaptı.

CHP ÜYELERİ ERDİN BİRCAN’I BAĞRINA BASTI

Yüzlerce CHP üyesi tarafından karşılanan Erdin Bircan, Keşanspor Düğün Salonunda yaptığı konuşmada CHP ailesinini bir bireyi olmaktan onur duyduğunu dile getirdi. Edirne’nin tamamının vekili olmak için yola çıktığını ifade eden Erdin Bircan, “Özgür yaşayan Cumhuriyet kenti Edirnelilerin desteğiyle Edirne’den üç millet vekili çıkartacağımıza inancım tamdır. Bunun için canla başla çalışacağım” dedi.

Erdin Bircan, konuşmasına şöyle devam etti:

“12 Eylül öncesini yaşayan, 12 Eylül işkencesini gören bir arkadaşınızım. Bugün 12 Eylül işkencesinden büyük bir işkence yaşanmakta. Bütün yurtsever ve Cumhuriyetçi insanlar, düşünceleri ne olursa olsun AKP’ye karşı CHP’de birleşmeli. CHP’yi iktidar yapmak için her birimiz çok çalışmalıyız. Hepimiz komşumuzu CHP’ye destek olmaya çağırmalıyız. Bu AKP iktidarına artık dur deme zamanı gelmiştir.

Ben devrimciyim, Atatürkçü olduğum işçinde CHP’liyim. İyi ki sizler benim ailemsiniz. CHP demek emek demek, barış demek, özgürlük demek. CHP demek tam bağımsız Türkiye demek. CHP demek özgürlük demek, CHP demek Mustafa Kemal Atatürk demek. İyi ki Cumhuriyet Halk Partiliyim.”

ERDİN BİRCAN KADINLARI UNUTMADI

Erdin Bircan konuşmasında ayrıca 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Bircan, tüm kadınlar adına Annesinin elini öperek, tüm kadınların gününü kutladı.

Erdin Bircan konuşmasını bitirdikten sonra partililerle birlikte onuncu yıl marşını söyledi. Coşku içinde yaşanan açıklamada partililer Erdin Bircan’a tam destek verdiklerini dile getirdi. Bu arada toplantıya katılanların her birine Nutuk kitabı hediye edildi

HABERİN YORUMU

Erdin Bircan,son 4 yıl içinde çok çalıştı.CHP’nin düzenlediği hemen hemen tüm toplantılara katıldı. CHP üyelerinin de sevinç ve üzüntülerinde beraber oldu.Şu anda kendisine büyük bir ilgi olduğu gözleniyor. Ancak bu ilgi yapmacık değil gönülden.Bazı siyasetçiler Bircan’ın bu kez şeytanın bacağını kıracağında hemfikir.

Erdin Bircan’da bunun farkında ve hazırlığını Ankara’ya göre yapıyor.

Kendisinin etrafındaki sevgi çemberi her geçen gün büyüyor.

Bizde kendisine yolun açık olsun Bircan diyelim.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA