SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KEŞAN,İPSALA VE ENEZ’DE SİYASİ GELİŞMELER

KEŞAN,İPSALA VE ENEZ’DE SİYASİ GELİŞMELER
Bu haber 21 Aralık 2013 - 22:38 'de eklendi ve 170 kez görüntülendi.

Keşan,Enez ve İpsala üçgeninde adayların açıklanmaması tedirginlik yaratmaya başladı.
Ak Parti cephesinde sadece Keşan adayı Mustafa Mercan belli.Enez ve İpsala ise bir türlü açıklanmıyor.
Açıklanmasının nedenleri var tabii.Çünkü mevcut adaylar ile ilgili bir çok kişiden her yere bazı uyarılar gidiyor. Gerçi Enez’de Bostancı, İpsala’da ise Kerman’ın adaylıklarına bir süre öncesine kadar kesin gözü ile bakılıyordu.Ama açıklamada gecikilmesi kafalarda soru işaretleri doğurmaya yetti.
Çünkü bu adaylar ile ilgili iyi veya kötü bazı kişiler tarafından genel merkeze veya il başkanlığına bazı yorumlar yapılıyor.
Bir tanesine ben şahit oldum.İl başkanlığına yazı yazılmış aday adayı ile ilgili.Tabii iyi bir yazı değil. Aday dayının aleyhine olan bir durum. Bunun gibi bir çok duyumlar daha var.Acaba karar alınmasını etkileyen nedenler bunlar mı.
Enez’de durumun her an değişmesi de söz konusu.
CHP’ye gelince… Burada 2 aday adayı var. Ancak burada da sorun var gibi gözüküyor. Bazı partililer 3’üncü bir aday peşinde.Ama bu adayda bir türlü ortaya çıktığını açıklamıyor. Neden 2 adaydan biri üzerinde durulmadı sorusunu Enezliler bizden daha iyi biliyorlar.Çünkü 2 adayın da dez avantajlı durumlar olduğu söyleniyor. Burada AK Parti ve CHP birbirlerini gözlüyorlar. Açıklanan adaya göre aday belirlenebilir.
Ama burada MHP de sürpriz yapabilir. Onun adayı da zaten belli.
İpsala’da CHP adayı sandıktan çıktı.Doğrusu yapıldı. AK Parti’de ise 2 aday var. Açıklama yok. Kerman’ın adaylığı kesin gibi.
Keşan’a gelinde.AK Parti adayı Mercan çalışmalarını sürdürüyor.
CHP’de ise her gün aday adaylarının haberleri adeta havada uçuyor.Özcan işi bitirmiş.Bir başka gün Ufuk ile Yalı’dan birine karar vereceklermiş. Bir başka tarafta ise Mustafa işi Ankara’dan bitirmiş.Adam projelerini açıklamaya başladı.
Arada en sessiz Alaaddin.
Şu adaylar bir an evvel açıklansa da aday adayları ve part

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA