SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşan TSO’dan “K” Türü Yetki Belgesi Hizmeti

Keşan TSO’dan “K” Türü Yetki Belgesi Hizmeti
Bu haber 30 Mart 2023 - 14:58 'de eklendi ve 200 kez görüntülendi.

Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası) ticari yük ve yolcu taşıma araçlarında zorunlu olan “K” Türü Yetki Belgesi başvuru işlemlerini çevre il Ticaret ve Sanayi Odalarına gitmeden artık Keşan TSO bünyesinde başvuru işlemlerinin yapılacağını duyurdu.

Başkan Şapçı: “K Türü Yetki Belgesi’ni Odamız Hizmet Alanları İçerisine Eklemiş Olduğumuzun Buradan Müjdesini Veriyorum”

“K” Türü Yetki Belgesi’nin Keşan TSO’da verilmeye başlanacağını belirten Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı şunları ifade etti “Daha öncesinde Üyelerimiz ve vatandaşlarımız “K” Türü Yetki Belgelerini (K1-K2- K3, K1*-K2*-K3* ve Özel Belge) çevre İl Odalarından alabiliyorlardı bu durum Üyelerimize ve vatandaşlarımıza oldukça zaman kaybı ve yol gidip gelme sorununu doğuruyordu. Keşan TSO yönetimi olarak üyelerimizden gelecek olan istek ve taleplere her daim önem vererek bu görüşleri dikkate alıyoruz. Bu kapsamda da Odamız hizmet alanları içerisine yürüttüğümüz çalışmalar doğrultusunda “K” Türü Yetki Belgesi’ni eklemiş olduğumuzun buradan müjdesini veriyorum. Üyelerimiz artık zaman kaybı yaşamadan Odamıza gelerek “K” Türü Yetki Belgelerini alabileceklerdir. Odamıza bir yeni hizmet daha eklememizde desteklerini esirgemeyen TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na bizlere vermiş olduğu desteklerinden dolayı buradan teşekkür ederim.

Süreç ile ilgili Oda çalışma arkadaşlarımız İstanbul’da T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 1. Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen “K” Türü Yetki Belgeleri Eğitimine katılarak gerekli işlemlerin hızlı bir şekilde yürütülmesi için çalışmalarına devam ediyorlar.

Önümüzdeki günlerde Odamız tarafından “K” Türü Yetki Belgelerinin başvuruları alınmaya başlanacaktır. Üyelerimiz başvuru ile ilgili duyurulara Keşan TSO resmi web adresimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirler. Bölgemize kazandırdığımız bu hizmetin ulaştırma sektöründe faaliyet gösteren Üyelerimize ve bölge halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Keşan TSO olarak geçmişte olduğu gibi bugünde Üyelerimize en iyi hizmeti vermenin arayışı içerisindeyiz. Üyelerimiz her zaman Keşan TSO’ya gelerek ticaret, sanayi, tarım ve turizm alanlarında yaşamış oldukları sıkıntıları, isteklerini ve taleplerini iletebilirler. Keşan TSO olarak çözüme kavuşturmak için gerekli adımları, geçmişte olduğu gibi bugünde atmaya devam ederek, bölgemizin gelişimine her daim katkı sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA