SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşan TSO UNICERA – İstanbul Uluslararası Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarına Katıldı

Keşan TSO UNICERA – İstanbul Uluslararası Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarına Katıldı
Bu haber 09 Kasım 2021 - 14:46 'de eklendi ve 117 kez görüntülendi.

Dünya seramik sektörünün yakından takip ettiği UNICERA İstanbul – Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı 02 – 06 Kasım 2021 Tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde misafirlerine kapılarını açtı.

Seramik ve mutfak sektörünü tek çatı altında buluşturan fuara Keşan, İpsala ve Enez’de yaşayan vatandaşların ilgilisi yoğundu. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası(Keşan TSO) önderliğinde Oda Üyesi ve üye çalışanlarından oluşan heyet, 5 Kasım 2021 Cuma Günü CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen UNICERA – Uluslararası Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarına katıldı.

‘’İki yıl aradan sonra değişen ve gelişen yeni teknolojileri

yerinde inceleme fırsatı bulduk’’

Banyo ürünlerinden zemin-duvar kaplamalarına, seramik işleme teknolojilerinden, mutfak ve dekorasyon ürünlerine kadar, 1.200’ün üzerinde markanın yenilikçi ürün, tasarım, malzeme ve teknolojilerin tanıtıldığı fuarla ilgili Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Yüksekdağ değerlendirmelerde bulundu. Yönetim Kurulu Üyesi Yüksekdağ seramikte, banyo ve mutfak ürünlerinde iki yıl aradan sonra değişen ve gelişen yeni teknolojileri fuar kapsamında yerinde inceleme imkanı bulduklarını belirterek, ‘’5 Kasım Cuma günü CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen UNICERA Uluslarlarası Seramik Banyo ve Mutfak ürünleri fuarına üyelerimiz ve üye çalışanlarımızla birlikte düzenlediğimiz günübirlik bir tur ile katıldık. Pandemi şartlarının hafiflediği bu günlerde iki yıl aradan sonra katıldığımız UNICERA’da son ve yeni teknolojileri, gelişmeleri yerinde inceleme fırsatımız oldu. 1200’den fazla katılımcı firmanın yer aldığı ulusal ve uluslararası düzeydeki katılım seviyesi ile bir çok firmanın yeni ürünlerini üyelerimizle buluşturarak sektörel değerlendirmeler yaptık. Keşan TSO olarak her sektörde değişen ve gelişen yenilikleri takip etmek açısından düzenlenen fuarlara üyelerimizle birlikte katılmayı önemsiyoruz. Yeni normalleşme süreciyle beraberde yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenecek olan fuarlara katılımlarımızı artıracağız. Tüm üyelerimizi ve üye çalışanlarımızı da bizimle beraber bu fuarlarda görmekten mutluluk duyacağız.’’ Dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA