SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu
Bu haber 05 Şubat 2021 - 20:48 'de eklendi ve 137 kez görüntülendi.

Pandemi etkisi altında geçen 2020 yılına rağmen Keşan TSO Genç Girişimciler Kurulu olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik.

Pandemi sürecinde sadece maske dağıtımı yapmadık. Bunun yanı sıra Odamız Üyelerimize “10 BİN ÜZERİ HİJYEN KİTİ” dağıtımı yaptık ve halen bu dağıtımlara devam ediyoruz.

Bu hijyen kitlerinin içerisine dezenfektan, kolonya, maske ve üyelerimizin idari para cezası ile karşılaşmamaları için bilgi broşürü ve afişler koyduk.

Keşan TSO Genç Girişimciler Kurulu olarak toplum sağlığını önemsiyoruz.

Toplumun bilgilenmesi ve toplum sağlığına katkı sağlamak için afişlerimizi üyelerimizin işyerlerine astık.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan Nefes Kredisi ile Odamız Üyelerine düşük faizli olarak “13.5 MİLYON TL NEFES KREDİSİNİ” bölgemize kazandırarak, bölge ekonomisine canlılık kattık.

Zor günlerden geçilen bu süreçte yerel işletmelerimiz için gayretle çalıştık.

KOSGEB DESTEKLERİ ile Hizmet sektörü ve özellikle Üretim sektörüne yönelik olarak 2020 yılında Keşan, İpsala ve Enez bölgelerimize toplam da 1.5 milyon TL Hibe ve Faizsiz Kredi Desteği sağladık.

Keşan, İpsala ve Enez Kaymakamlıklarımız ve Odamız olarak “1000’NİN ÜZERİNDE GIDA YARDIM PAKETİNİ” İlçelerimizin Vefa Sosyal Destek Grubu aracılığıyla tüm ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.

Keşan TSO Genç Girişimciler Kurulu olarak Genç Girişimcilerin pandemi sürecini fırsata çevirmesi için çalıştık. Pandemi koşullarına karşı ticari hayatı eğitimle korumak için çalışmalar yaptık.

Evlerde geçirdiğimiz zamanın etkili ve faydalı kullanılması için Trakya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğinde online eğitimler düzenledik.

Online olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile birlikte salgın süresince üyelerimizi bir adım daha ileriye taşıdık.

Trakya’da ilk defa odamız tarafından düzenlenen bu eğitimlerde 40 Bin kişiye ulaştık.

Pandemi etkisi altında geçen 2020 yılında da Keşan TSO Genç Girişimciler Kurulu olarak çalışmalarımıza ara vermeden, gayretle devam ettik.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA