SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşan Ticaret Borsası öğrencilere yardım elini uzattı

Keşan Ticaret Borsası öğrencilere yardım elini uzattı
Bu haber 01 Kasım 2021 - 22:08 'de eklendi ve 248 kez görüntülendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde Keşan Ticaret Borsası tarafından öğrencilere bot,mont ve tablet yardımı yapıldı.Ayrıca 39 öğrenciye de karşılıksız burs yardımımda bulunuluyor.

Keşan Ticaret Borsası tarafından yapılan yazılı açıklamada,Keşan ve Enez ilçelerinde bulunan ilk ve orta dereceleri okullarda  öğrenin gören 734 öğrenciye bot ve mont yardımında bulunulduğu belirtildi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin desteği ve Keşan Ticaret Borsası’nın katkıları ile teslim edilen botlardan ve montlardan dolayı okul müdürleri, soğuk kış günlerinde çocuklara verilen en güzel hediye için yöneticilere teşekkür ettiler.

Eğitime katkımız devam ediyor

 Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı  Necmi Kaymaz,Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde  ‘’TOBB Küçük Parmaklar Projesi’’ kapsamında başlatılan tablet bağışı yardım kampanyasına istinaden TOBB tarafından 55 adet, borsa tarafından da  27 adet tabletin Keşan ve Enez İlçe Milli Eğitim Müdürlerine teslim ettiklerini belirtti.

 Kaymaz,Keşan Ticaret Borsası olarak, 39 başarılı öğrenciye eğitim ve öğretim hayatlarında destek olabilmek adına karşılıksız olarak burs verdiklerini  de sözlerine ekledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA