SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşan Belediyesi’nden yol bakım ve onarım ihalesi

Keşan Belediyesi’nden yol bakım ve onarım ihalesi
Bu haber 24 Mart 2021 - 18:43 'de eklendi ve 113 kez görüntülendi.

Belediye, Keşan’da ulaşımın kalitesi, konforu

ve güvenliğini artırmak için çalışmalarını sürdürüyor

-Olumsuz hava koşullarından etkilenen, deforme olan, hasar gören yerlerde onarımlar yapılacak

Keşan Belediyesi, ilçedeki trafik akışının güvenli, konforlu ve düzenli bir şekilde sağlanması ve olumsuz hava koşullarından dolayı bozulmalar yaşanan yerlerdeki sıkıntıların en aza indirilmesi için yol bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarını planlı şekilde sürdürüyor.

Keşan Belediyesi’nin bu kapsamda yaptığı ve ilçe merkezi ve mücavir alan sınırları içerisinde beton elemanları ile tamir ve yapım işi ihalesi, 24 Mart 2021 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde İhale Komisyonu huzurunda yapılan ihale, saat 11.00’de başladı.

Keşan Belediyesi’nin şeffaflık ilkesi kapsamında sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlanan ihale, 16000 m3 kazı, 6000 m3 dolgu, 22500 m2 söküm, 34000 m2+2250 m taş ile tamir, 15100 m2 döşeme kaplaması, 6000 m+1750 adet taş döşenmesi, 400 adet muayene baca elemanı, 250 adet muayene baca kapağı kotu ile 150 adet ızgara kapağı kotu ayarlaması işini kapsıyor.

Keşan’ı modern bir hale getirmek için çalışmalarına ara vermeden devam eden Keşan Belediyesi, planlı çalışmalar ve ihtiyaç önceliklerine göre yol ve kaldırım yapım, onarım çalışmalarına devam edecek.

Gerçekleştirilen ihale ile 40 bin m2 yol onarım ve yapımı planlayan Keşan Belediyesi yaklaşık 3000 noktada tamirat, onarım ve tadilat yapmayı hedefliyor.

Keşan Belediyesi, vatandaşların şehirde konforlu ve güvenli yollarda gezmesi ve yaşam kalitesi yüksek bir ilçe oluşturmak için tüm ekibiyle birlikte çalışmalarına devam ediyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA