SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşan Belediyesi ve ESTAB, kumsallarda temizlik seferberliğine devam ediyor

Keşan Belediyesi ve ESTAB, kumsallarda temizlik seferberliğine devam ediyor
Bu haber 29 Haziran 2024 - 15:20 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.

Keşan Belediyesi’nin mücavir alanlarından Yayla, Erikli ve Danişment sahillerinde plaj kumu temizleme faaliyetleri ara vermeden devam ediyor.

Belediye ve ESTAB işbirliği ile yürütülen çalışmalar, turizm sezonunun en yoğun dönemlerinde de sürerken, temiz ve bakımlı kumsallarda misafirlere en iyi hizmeti sunmak hedefleniyor.

Temizlik Çalışmalarımızla Fark Yaratıyoruz…

Keşan Belediyesi ve ESTAB tarafından organize edilen titiz temizlik çalışmaları, sadece plaj kumunu temizlemekle kalmıyor, aynı zamanda deniz ekosistemini korumaya da katkı sağlıyor. Çevre dostu yöntemlerle gerçekleştirilen temizlik faaliyetler, sahillerin doğal güzelliklerini muhafaza etmeyi amaçlıyor.

Ekipler, belirli periyodik aralıklarla plajlarda yoğunluğun az olduğu sabah saatlerinde kumsalda bulunan çakıl, izmarit, cam kırığı gibi maddeleri plaj kumu temizleme makinesi ile temizlerken, kepçe yardımıyla da düzenleme çalışması gerçekleştiriyor; aynı zamanda kumsal kenarında bulunan otların da biçilmesiyle birlikte plajlar vatandaşların güzel bir tatil geçirmeleri için hazır hale getiriliyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA