SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası yetkilileri, eleman arayan firmalara seslendi:

Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası yetkilileri, eleman arayan firmalara seslendi:
Bu haber 27 Haziran 2022 - 0:58 'de eklendi ve 158 kez görüntülendi.

Aradığınız eleman oluşturduğumuz

havuzda sizi bekliyor

– Keşanlılar, Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası sayesinde iş sahibi olmaya devam ediyor.

– Eleman arayan firma yetkililerini Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası’ndaki istihdam havuzundan yararlanmaya davet ediyoruz.

– Firmalarımızın aradığı kriterleri belirlemek için iş yeri ziyaretleri gerçekleştirip ortak çalışma yürüterek istihdama birlikte katkı sağlıyoruz.

– İşverenlerin aradığı kriterdeki elemanlar, Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası’nda işletmelerimizi bekliyor.

– Öncelikli hedef işverenler ile iş arayanlar arasında sağlıklı ve sonuç alıcı bir köprü oluşturmak.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

Keşan’da iş potansiyelini artırmak, firmasının veya işletmesinin işleyişine katkı sağlamak, bu sayede daha fazla gelir elde etmek için eleman arayan firmaların, aradığı kriter ve niteliklere sahip olanlarının Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası’nda oluşturulan istihdam havuzunda işletme yetkililerini beklediği bildirildi.

Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası, Keşan’da eleman arayanlarla iş arayanları aynı noktada buluşturmaya, köprü vazifesi görmeye devam ediyor.

İŞKUR Edirne İl Müdürlüğü ile yapılan anlaşma sonrası Keşan Belediyesi bünyesinde oluşturulan Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası’nda, iş arayanlar, bilgilerinin ve özelliklerinin yer aldığı CV’lerini Hizmet Noktası’na bırakıyor, bu bilgiler sisteme işlenip, eleman arayan firmalar da bu CV havuzundan aradıkları kriterlere uygun personeli istihdam ediyor.

Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası aracılığı ile firmaların eleman ihtiyacına çözüm bulunurken, istihdam oranının artmasına da katkı sağlanıyor.

ELEMAN ARAYAN İŞLETMELERİN, BELEDİYE

İSTİHDAM HAVUZUNDAN YARARLANMASI İSTENDİ

Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası’nın tüm Keşan ve bölge halkının hizmetinde olduğunun atını çizen Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası yetkilileri, “İş arayanları ve eleman

ihtiyacı olan firmaları buluşturduğumuz Hizmet Noktamız ile şehrimizdeki istihdam olanaklarını artırıyoruz. İş arayan vatandaşlarımız ile eleman ihtiyacı olan firmalarımızı Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktamıza bekliyoruz. İş ve eleman havuzumuzdan yararlanmak için Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası’na 0 284 714 11 85 / 1703 No’lu telefondan ulaşılıp bilgi alınabiliyor.” dedi.

KEŞAN BELEDİYESİ İŞKUR HİZMET NOKTASI İŞSİZ

VATANDAŞ, ELEMANSIZ FİRMA KALMAMASI İÇİN MÜCADELE EDİYOR

Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası ile işsiz vatandaş, elemansız firma kalmaması için mücadele ettiklerini belirten yetkililer, “Vatandaşın iş, firmaların da eleman ihtiyacını karşılıyoruz. İstihdamı artırmak, işsizliği önlemek ve iş piyasasında dengeyi sağlamak için Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası vatandaşının yanında görevinin her zaman başında. Keşan’ımızın ve bölgemizin gelişmesine katkı sağlayacak insan kaynağının oluşması için çalışıyoruz. Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası, 21 Ekim 2021’de göreve başladığı günden beri istihdamı artırma konusunda mücadele ediyor. İş arayanlar ve işverenler arasında köprü olduk. Keşanlı hemşehrilerimizin istihdamı bizler için çok önemli. Hemşehrilerimize istihdam konusunda gerekli desteği sağlamaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

VERİ TABANI SAYESİNDE İŞÇİ VE İŞVEREN İLETİŞİMİ HIZLANDI

Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası kurulduğu günden bu yana iş veren ile iş arayanlar arasındaki iletişimin gözle görülür şekilde hızlandığının altını çizen yetkililer, şunları söyledi: “Keşan Belediyesi İŞKUR Hizmet Noktası’na gelip iş arayan vatandaşlarımızı; yaş, meslek, iş gücü, becerileri ve iletişim bilgilerini alarak veri tabanına kaydediyoruz. İş ihtiyacı olan vatandaşlarımız ile iş gücü ihtiyacı olan iş verenlere ait oluşturulan veri tabanı sayesinde işçi ve işveren iletişimini hızlı bir şekilde sağlıyor, istihdama katkıda bulunuyoruz. Vatandaşlarımızı sadece işe yerleştirmekle kalmayıp, sonrasında da iletişim halinde oluyoruz. Çünkü vatandaşlarımızın ve ailelerinin, işletmelerimizin mutluluğu bizi de mutlu ediyor.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA